Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Питання-відповідь

Якщо я маю право на пільгу з оплати спожитої електроенергії, чи потрібно мені повідомляти про це КИЇВЕНЕРГО?

Відповідно до п. 31 Правил користування електричної енергії для населення «Споживач, який має право на встановлені законодавством пільги з оплати спожитої електричної енергії, повідомляє у письмовій заяві енергопостачальника про своє право на пільгу з посиланням на відповідний законодавчий акт. Пільгова оплата електричної енергії здійснюється з дня подання споживачем заяви». 

Зверніться, будь ласка, до будь-якого центру обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО та повідомте письмово про своє право на пільгу з посиланням на відповідний законодавчий акт.

Якщо Ви не повідомите КИЇВЕНЕРГО про своє право на пільгу — розрахунок за електроенергію з використанням пільги неможливий.


Документи, що потрібні для оформлення пільги:

  1. Заява про оформлення пільги (складається у центрі обслуговування).
  2. Посвідчення про право на пільгу.
  3. Паспорт пільговика.
  4. Довідка пільговика про присвоєння ідентифікаційного номера.
  5. Довідка про склад сім’ї з ЖЕО та/або довідка-дозвіл уповноваженого органу на оформлення пільги за фактичним місцем проживання.
  6. Свідоцтва про народження неповнолітніх дітей пільговика.
  7. Квитанції про сплату за електроенергію (усі, що є).
  8. Пенсійне посвідчення (за наявності).
  9. Додатково надаються копії документів, відповідно до пунктів 2, 3, 4, 8 цього переліку, на кожну особу, яка зареєстрована або зазначена в довідці-дозволі уповноваженого органу та є:
  • неодруженою повнолітньою дитиною пільговика, яка визнана інвалідом з дитинства І чи ІІ групи або інвалідом І групи;
  • особою, яка проживає разом з інвалідом війни І групи (при оформленні пільги таким інвалідом війни) та доглядає за ним за умови, що інвалід війни не перебуває у шлюбі;
  • непрацездатним батьком або матір’ю пільговика;
  • дружиною/чоловіком пільговика;
  • особою, яка знаходяться під опікою або піклуванням пільговика (з наданням документів, що підтверджують встановлення опіки чи піклування).
10)   У день відвідування центру обслуговування, запишіть показання свого електролічильника та повідомте їх фахівцю, що буде Вас обслуговувати.
 

Будемо вдячні, якщо, окрім оригіналів, Ви зможете взяти з собою також копії документів — це дозволить пришвидшити обслуговування!




 
Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!