Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
01 вересня 2016

КИЇВЕНЕРГО робить зручнішим для відвідувачів графік роботи центрів обслуговування побутових клієнтів з 1 вересня 2016 р.

Image_ua_bigs
КИЇВЕНЕРГО прагне обслуговувати клієнтів у комфортних умовах, оперативно та якісно. Це є пріоритетним орієнтиром компанії.

Так, влітку 2016 року кияни мали можливість скористатися послугами компанії неподалік їх домівок завдяки мобільним центрам обслуговування. Фахівці КИЇВЕНЕРГО проконсультували понад 6 тисяч киян, в т.ч. прийняли 2125 пакетів документів для оформлення договорів. А восени компанія змінює графік роботи стаціонарних центрів обслуговування, щоб клієнти мали більше можливостей для отримання консультацій у зручний для них час, зокрема увечері.

З 01 вересня 2016 р. час роботи двох центрів обслуговування клієнтів буде продовжено до 21:00 (на вулицях Закревського, 14 та Мельникова, 31), а по суботах працюватимуть вже 4 центри обслуговування: на вулицях Маршала Тимошенка, 18, Жилянській, 83/53, Драгоманова, 40-з та Закревського, 14. До того ж зросте кількість фахівців, які зможуть обслуговувати більше клієнтів, в т.ч. у вечірній час. Це стане в нагоді тим киянам, що зайняті на роботі по буднях впродовж дня.

У центрах обслуговування клієнти КИЇВЕНЕРГО можуть укласти договір з компанією, оформити заявку на послугу (із заміни електролічильника​, електромонтажних робіт, енергетичного аудита), отримати довідку про стан заборгованості, провести звіряння розрахунків, оформити пільгу, скласти графік погашення заборгованості тощо. 

Наразі у столиці працюють 12 комфортних і функціональних центрів обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО. Скористатися послугами будь-якого з них, незалежно від району проживання, можуть усі побутові клієнти КИЇВЕНЕРГО.


  Переглянути центри обслуговування КИЇВЕНЕРГО для побутових клієнтів на карті або списком
  Переглянути віртуальний тур одним з центрів обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО