Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Попередня реєстрація
​​​​<img
За допомогою веб-сервісу попередньої реєстрації Ви можете записатися на відвідування фахівця центру обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО у зручний для Вас час. Для цього оберіть час і день та зазначте тему свого візиту за допомогою форми нижче. Після заповнення форми Ви отримаєте реєстраційний номер.   

У обраний день та час приходьте до центру обслуговування та зверніть увагу на інформаційний екран електронної черги. Вас буде запрошено до фахівця для обслуговування (Ваш номер з’явиться на екрані). Можливо, буде необхідно зачекати декілька хвилин, поки фахівець закінчить обслуговування попереднього клієнта. Будь ласка, приходьте вчасно, адже попередня реєстрація діятиме протягом 10 хвилин, після чого автоматично скасовується. 

Наразі скористатись сервісом можуть побутові клієнти (населення) у центрі обслуговування на вул. Волоська, 42, по всім питанням, окрім тих, що стосуються нових підключень об’єктів до електричних мереж. 

Юридичні клієнти можуть зареєструватися на відвідування до свого ЦОКу (вказано в договорі) по всім питанням, окрім тих, що стосуються нових підключень об’єктів до електричних мереж, а також документації на проведення тендерів (електроенергія).

Якщо знадобиться допомога — зверніться до адміністратора центру обслуговування. 
 

Сервіс попередньої реєстрації в центрах обслуговування клієнтів наразі працює у тестовому режимі, тому просимо Вас повідомляти про всі недоліки за Формою зворотнього зв’язку для їх максимально швидкого усунення.

Чекаємо на Вас!


Форма попередньої реєстрації