Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Гідравлічні випробування
Гідровипробування Ремонти системи ГВП

На цій сторінці Ви знайдете інформацію про відключення гарячого водопостачання у зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань тепломереж щороку з травня по вересень.

Оберіть адмінрайон та вулицю, на якій Ви мешкаєте, щоб дізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань у 2016 році (дані з’являються за тиждень до початку випробувань).

Детальніше про гідравлічні випробуванняСтаном на 26 травня 2016 гідравлічні випробування тепломереж проводяться на низці вулиць таких районів: Голосіївський, Солом'янський, Шевченківський, Печерський, Дарницький, Подільський, Святошинський.
Голосіївський р-н
Солом'янський р-н
Шевченківський р-н
Печерський р-н
Дарницький р-н
Подільський р-н
Святошинський р-н

Гідравлічні випробування проходитимуть на окремих ділянках цієї вулиці.

Немає інформації щодо запланованих гідравлічних випробувань на цій вулиці.

Гідравлічні випробування проходитимуть на цій вулиці.

У зв’язку із проведенням гідравлічних випробувань на вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі, може трапитися пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалин та викидів води на поверхню. Не наближайтеся до таких місць — це небезпечно! Повідомляйте про викиди води та провалини за телефоном 1588 або з мобільного (044) 202-15-88.

Через виявлені пошкодження заявлений термін проведення випробувань може бути продовжений на час, необхідний для їх усунення. Про це КИЇВЕНЕРГО додатково повідомляє житлові організації.