Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Рахунок за гаряче водопостачання від КИЇВЕНЕРГО
 У рахунках на сплату за послуги гарячого водопостачання наведено усі дані, на підставі яких розраховується сума до сплати (тариф, пільга, субсидія) за послугу ГВП.

 Рахунки за гаряче водопостачання дозволять Вам контролювати стан розрахунків з КИЇВЕНЕРГО Ви буде чітко розуміти обсяг спожитих послуг, тариф, субсидію та пільгу на послуги.

 Кошти, сплачені за рахунком від КИЇВЕНЕРГО, відразу надходять до КИЇВЕНЕРГО, виключається можливість «загублених» або «забутих» платежів
   

Що є у рахунках за гаряче водопостачання?

Бланк рахунку складається з двох частин:
 • правої частини відривного повідомлення, що надходить до КИЇВЕНЕРГО; 
 • лівої частини квитанції, яка після сплати залишається у Вас. Саме ця частина рахунку із відтиском фінансової установи, через яку було здійснено платіж, буде доказом того, що Ви сплатили за послуги ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

У квитанції наведено такі дані:
 1. Реквізити ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». Це реквізити, за якими будуть надходити кошти коли Ви сплачуватимете за квитанцією.
 2. Місяць, за який сформовано квитанцію. Ви будете отримувати квитанції за послугу ГВП у місяці, наступному за розрахунковим (тобто квитанцію за серпень Ви отримаєте у вересні).
 3. Адреса приміщення, яка закріплена за певним особовим рахунком.
 4. Особовий рахунок КИЇВЕНЕРГО (15 цифр). Коли Ви вперше отримаєте  квитанцію за ГВП, Ви дізнаєтеся свій номер особового рахунку, зазначений у системі КИЇВЕНЕРГО. Всі кошти, сплачені за цією квитанцією, будуть зараховані саме на Ваш особовий рахунок КИЇВЕНЕРГО.
 5. ПІБ — у цій графі зазначено прізвище та ініціали власника особового рахунку.
 6. Кількість мешканців, які проживають у приміщенні, станом на перший день розрахункового періоду.
 7. Наявність або відсутність пільги.
 8. Деталізація пільги. У цій графі наводиться детальна інформація про Вашу пільгу зазначено відсоток пільги, назву пільги та кількість пільговиків, яким нараховується ця конкретна пільга.
 9. Соціальна норма — законодавчо встановлена норма на яку надається пільга (вимірюється у кубічних метрах). Ця графа буде пустою у випадку, якщо у Вас немає пільги або інформацію про неї не надано до КИЇВЕНЕРГО.
 10. Показання лічильників — графи для зазначення показань квартирних лічильників гарячої води. 
  Якщо в КИЇВЕНЕРГО зареєстровано, що у Вас встановлені квартирні лічильники гарячої води і впродовж останнього тижня у розрахунковому періоді:
       •   Ви повідомили показання до КИЇВЕНЕРГО — у цих графах міститимуться показання Ваших лічильників, а в            графі «Нараховано» Ви побачите суму, що була розрахована на підставі цих показань;
       •   Ви НЕ повідомили показання до КИЇВЕНЕРГО — ці графи будуть порожніми. У такому випадку необхідно                заповнити графи «Поточні», «Попередні», «Різниця» у лівій та правій частині квитанцій.
           Як отримувати заповнені та готові до сплати квитанції?

11)   Обсяг (зазначається тільки для квартир без лічильників гарячої води) — кількість спожитої гарячої води, що           розраховується відповідно до кількості мешканців квартири та норми споживання конкретного будинку                 (норма залежить від типу ванни та виду будинку: гуртожиток/житловий будинок).

12)   Тариф — тариф за 1 кубічний метр гарячої води, що діяв у перший день розрахункового періоду (місяця за             який сформовано квитанцію).

13)   Борг/Переплата станом на ... У цій графі зазначено борг або переплату, що обліковувалася за Вашим                       особовим рахунком станом на перше число розрахункового періода.

14)   Споживач, грн  кошти, сплачені за попередні періоди, які надійшли від Вас в місяці, за який виставлено               рахунок.

15)   Субсидія, грн  кошти, сплачені Управлінням праці та соціального захисту населення за попередні періоди,            які надійшли в місяці, за який виставлено рахунок.

16)   Коригування з оплати, грн у цій графі зазначається сума, розрахована на підставі сплачених Вами у                   розрахунковому періоді коштів, якщо під час оплати до КИЇВЕНЕРГО не надійшли показання лічильника.                 Таким чином на підставі сплачених Вами коштів (з урахуванням наявних у Вас пільг та субсидій) КИЇВЕНЕРГО         за відсутності показань визначає обсяг спожитої Вами гарячої води.

17)   Нараховано, грн — сума, нарахована за послуги гарячого водопостачання, виходячи з нарахованого обсягу           спожитої гарячої води або показань квартирних лічильників та тарифу, який діяв у розрахунковому періоді.

18)   Перерахунок, грн зазвичай здійснюється у випадках, якщо послуга не надавалася або мала невідповідну                 якість. Ця сума під час розрахунку суми до сплати віднімається від нарахованої суми.

19)   Пільга, грн — розмір Вашої пільги у гривнях. Ця сума під час розрахунку суми до сплати віднімається від                 нарахованої суми.

20)   До сплати — сума сплати за послуги ГВП, сформована з урахуванням пільг, субсидій, та перерахунку.

21)   Усього сплачую. Зазначте тут суму, яку будете сплачувати за послуги КИЇВЕНЕРГО.

22)   Підпис, прізвище та ініціали особи, яка сплачувала квитанцію. 

Хто отримає рахунки за гаряче водопостачання?

Раніше усі мешканці міста Києва отримували рахунки на сплату за послуги гарячого водопостачання від
КП «ГІОЦ». КИЇВЕНЕРГО поступово впроваджує власні рахунки за гаряче водопостачання, що надсилатимуться мешканцям Києва, для яких КИЇВЕНЕРГО є виконавцем послуг ГВП та ЦО.
  Першими, хто почав отримувати такі рахунки, були мешканці будинків, які знаходилися під управлінням об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів. Нині усі клієнти
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» отримують рахунки за послуги ГВП від КИЇВЕНЕРГО.


 
 

Хочете отримувати рахунки, готові до сплати?

Повідомляйте, будь ласка, до КИЇВЕНЕРГО фактичні показання квартирних лічильників гарячої води впродовж останнього тижня кожного місяця через Особистий кабінет з гарячої води та опалення на сайті КИЇВЕНЕРГО.

Завдяки цьому наступного місяця Ви отримаєте автоматично заповнену квитанцію. Особливо це буде зручно тим, хто отримує пільги та субсидії, адже більше не доведеться робити власноруч складні підрахунки. 

Які терміни доставки рахунків за гаряче водопостачання? 

Новини за темою
​