Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Рахунок за централізоване опалення від КИЇВЕНЕРГО
 У рахунках на сплату за послуги централізованого опалення наведено усі дані, на підставі яких формується сума до сплати (опалювальна площа приміщення, тариф, субсидія, пільга, кількість спожитої теплової енергії) та одразу розраховано суму, яку потрібно сплатити.

​ Рахунки за централізоване опалення дозволять Вам контролювати стан розрахунків з КИЇВЕНЕРГО — Ви буде чітко розуміти обсяг спожитих послуг, тариф, субсидію та пільгу на послуги.

​ Кошти, сплачені за рахунком від КИЇВЕНЕРГО, відразу надходять до КИЇВЕНЕРГО, виключається можливість «загублених» або «забутих» платежів.
 


 

Що є у рахунках за централізоване опалення?

Бланк рахунку складається з двох частин:
 • правої частини — відривного повідомлення, що надходить до КИЇВЕНЕРГО;
 • лівої частиниквитанції, яка після сплати залишається у Вас. Саме ця частина рахунку із відтиском фінансової установи, через яку було здійснено платіж, буде доказом того, що Ви сплатили за послуги ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

У квитанції наведено такі дані:
 1. Реквізити ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». Це реквізити, за якими будуть надходити кошти коли Ви сплачуватимете за квитанцією.
 2. Місяць за який сформовано квитанцію. Ви будете отримувати квитанції за послугу ЦО у місяці, наступному за розрахунковим (тобто квитанцію за грудень Ви отримаєте у січні).
 3. Адреса приміщення, яка закріплена за певним особовим рахунком.
 4. Особовий рахунок КИЇВЕНЕРГО (15 цифр). Коли Ви вперше отримаєте  квитанцію за ЦО, Ви дізнаєтеся свій номер особового рахунку, зазначений у системі КИЇВЕНЕРГО. Всі кошти, сплачені за цією квитанцією, будуть зараховані саме на Ваш особовий рахунок КИЇВЕНЕРГО.
 5. ПІБ — у цій графі Ви можете зазначити прізвище та ініціали власника особового рахунку.
 6. Кількість мешканців, які проживають у приміщенні, станом на перший день розрахункового періоду.
 7. Наявність або відсутність пільги.
 8. Деталізація пільги. У цій графі наводиться детальна інформація про Вашу пільгу — зазначено відсоток пільги, назву пільги та кількість пільговиків, яким нараховується ця конкретна пільга.
 9. Соціальна норма — законодавчо встановлена норма на яку надається пільга (вимірюється у квадратних метрах опалювальної площі). Ця графа буде пустою у випадку, якщо у Вас немає пільги або інформацію про неї не надано до КИЇВЕНЕРГО.
 10. Опалювальна площа приміщення у квадратних метрах.
 11. Показання лічильників. Дані у цих графах зазначаються тільки для тих особових рахунків, де встановлено та прийнято на комерційний облік ква​ртирні лічильники теплової енергії. Наявність/відсутність теплолічильника відображена в рахунку в графі «Показання лічильників» таким чином:
  Ліч* — встановлено будинковий теплолічильник;
  Ліч1 — встановлено квартирний теплолічильник;
  Норма — немає теплолічильника.
         Як отримувати заповнені та готові до сплати квитанції?

12) Обсяг, Гкал — нарахований за розрахунковий період обсяг спожитої теплової енергії. Ця графа                               заповнюється тільки для тих особових рахунків, де встановлено та прийнято на комерційний облік                           загальнобудинкові або квартирні лічильники теплової енергії. Обсяг теплової енергії розраховується так:                 •   Якщо є БУДИНКОВИЙ теплолічильник: зазначається кількість спожитої будинком теплової енергії, що                     розподілена пропорційно опалювальній площі для кожної окремої квартири.
      •   Якщо є КВАРТИРНИЙ теплолічильник: такі прилади обліковують теплоенергію у різних одиницях (кВт, МВт,             ГДж, Гкал). Для уніфікації розрахунків обсяг спожитої теплоенергії у цій графі зазначається у Гкал.                         Коефіцієнт переводу показань у гігакалорії для власників квартирних лічильників опалення: 1 кВт =                         0.0008598 Гкал/год; 1 МВт = 0.8598 Гкал/год; 1 ГДж = 0.239 Гкал/год.
      •   Якщо НЕМАЄ теплолічильника: обсяг у Гкал не зазначається. Замість цього зазначається тариф і обсяг у                 квадратних метрах.


13) Тариф, грн/Гкал вартість 1 гігакалорії теплової енергії, згідно з тарифом, що діяв у перший день                         розрахункового періоду. Ця грфа заповнюється тільки для тих особових рахунків, де встановлено та прийнято         на комерційний облік загальнобудинкові або квартирні лічильники теплової енергії.

14) Тариф, грн/кв.м. — тариф за 1 квадратний метр опалювальної площі, що діяв у перший день розрахункового           періоду (місяця, за який сформовано квитанцію). Дані у цій графі зазначаються, виходячи з нормативного               споживання теплової енергії на один квадратний метр опалювальної площі з урахуванням температури                   зовнішнього середовища та кількості днів у місяці, коли надавалася послуга (Постанова КМУ від 30.10.2015           № 1037). Ця графа заповнюється тільки для тих особових рахунків, де НЕ встановлено та НЕ прийнято на               комерційний облік загальнобудинкові або квартирні лічильники теплової енергії.

15) К Коефіцієнт, що  враховує фактичну температуру зовнішнього середовища та кількість днів у місяці, коли         надавалася послуга. Зазначається тільки для тих особових рахунків де НЕ встановлено та НЕ прийнято на               комерційний облік загальнобудинкові або квартирні лічильники теплової енергії.

16)  Борг/Переплата станом на ... сума боргу/переплати, яка обліковувалася за Вашим особовим рахунком станом        на 1 число розрахункового періоду.

17) Споживач, грн  кошти, сплачені за попередні періоди, які надійшли від Вас в місяці, за який виставлено               рахунок.

18)  Субсидія, грн кошти, сплачені Управлінням праці та соціального захисту населення за попередні періоди,            які надійшли в місяці, за який виставлено рахунок.

19) Нараховано, грн сума до сплати за послугу централізованого опалення у розрахунковому періоді.                       Розраховується наступним чином:
       •   Якщо Є будинковий теплолічильник: кількість спожитої теплоенергії визначається на підставі показань                    теплолічильника та розподіляється пропорційно площі приміщень, що опалюються (квартир, місць                            загального користування тощо). Спожитий обсяг помножується на тариф.
       •   Якщо Є квартирний теплолічильник: кількість спожитої теплоенергії визначається на підставі показань                    теплолічильника, до цієї величини додається обсяг теплової енергії (у гігакалоріях), який був витрачений на            обігрів місць загального користування (сходова клітина, під’їзд). Спожитий обсяг помножується на тариф.
      •    Якщо НЕМАЄ теплолічильника: визначається за нормою з урахуванням коефіцієнта, який залежить від                    температури зовнішнього середовища та кількості днів у місяці, коли надавалася послуга (згідно з                          Постановою КМУ від 30.10.2015 № 1037).

20)  Перерахунок, грн зазвичай здійснюється у випадках, якщо послуга не надавалася або мала невідповідну                якість. Ця сума при розрахунку суми до сплати віднімається від нарахованої суми.

21)  Пільга, грн — Ваша пільга у гривнях. Ця сума при розрахунку суми до сплати віднімається від нарахованої              суми.

22)  До сплати, грн — сума сплати за послуги ЦО. Для розрахунку суми до сплати враховується опалювальна                площа приміщення, субсидії, пільги (зазначаються в рахунку в окремих графах). Нарахування за поточний                розрахунковий період, борг та/або нарахування за минулі розрахункові періоди (якщо кошти не надійшли на          дату формування рахунку) зазначаються позитивним числом (наприклад: 240,60), оскільки ці числа                          додаються під час розрахунку суми до сплати. Суми, що надійшли на Ваш особовий рахунок впродовж                    розрахункового періоду, позначаються у рахунку числом зі знаком «мінус» (наприклад, «Споживач, грн:                    -127,35», «Субсидія, грн: -50,20), оскільки це число віднімається під час розрахунку суми до сплати.

23)  Усього сплачую. Зазначте тут суму, яку будете сплачувати за послуги КИЇВЕНЕРГО.

24)  Підпис, прізвище та ініціали особи, яка сплачувала рахунок.

 

Коефіцієнт переводу показань у гігакалорії для власників квартирних лічильників опалення:
1 кВт = 0.0008598 Гкал/год;
1 МВт = 0.8598 Гкал/год;
1 ГДж = 0.239 Гкал/год.

Квитанцію за опалення, яка надходить у міжопалювальний період, Ви можете використати для сплати заборгованості за послуги минулих періодів або для внесення авансової сплати за послугу, що надаватиметься в наступному опалювальному сезоні. 

 

Хто отримає рахунки за централізоване опалення?

Раніше усі мешканці міста Києва отримували рахунки на сплату за послуги централізованого опалення від
КП «ГІОЦ». КИЇВЕНЕРГО поступово впроваджує власні рахунки за централізоване опалення, що надсилатимуться мешканцям Києва, для яких КИЇВЕНЕРГО є виконавцем послуг ГВП та ЦО.
  Першими, хто отримає такі рахунки будуть мешканці будинків, які знаходяться під управлінням об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів. Згодом усі клієнти
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» будуть отримувати рахунки за послуги ЦО від КИЇВЕНЕРГО.


 

 

Хочете отримувати рахунки, готові до сплати?

Повідомляйте, будь ласка, до КИЇВЕНЕРГО фактичні показання квартирних теплолічильників (лічильників теплової енергії, встановлених безпосередньо в квартирі) впродовж останнього тижня кожного місяця через Особистий кабінет з гарячої води та опалення на сайті КИЇВЕНЕРГО.

Завдяки цьому наступного місяця Ви отримаєте автоматично заповнену квитанцію. Особливо це буде зручно тим, хто отримує пільги та субсидії, адже більше не доведеться робити власноруч складні підрахунки.
 

Які терміни доставки рахунків за централізоване опалення?
 

Чому рахунки за централізоване опалення виставляються не в опалювальний період?

Згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, нарахування за послуги централізованого опалення проводяться лише в опалювальний період.

КИЇВЕНЕРГО не нараховує плату за послуги централізованого опалення не в опалювальний період, а рахунки за централізоване опалення Ви можете використати для сплати за послуги минулих періодів або для внесення авансової сплати за послуги у наступному опалювальному сезоні. 

Новини за темою