Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Питання-відповідь

Що відноситься до сфери обслуговування КИЇВЕНЕРГО?

Мiж енергопостачальною компанiєю i споживачами електричної та теплової енергiї встановлюються так званi «межi розподiлу», що закрiплюються у договорах.

Так, наприклад, при постачаннi житлових будинкiв та громадських забудов електроенергiєю, межа розподiлу встановлена на вводi електричного кабелю в будинок. Для промислових пiдприємств межа розподiлу встановлюється в договорах згiдно балансової приналежностi. Вiдповiдно здiйснюється й обслуговування. КИЇВЕНЕРГО обслуговує лiнiї електропередачi, трансформаторнi подстанцiї та iншi електромережi до межi розподiлу. Обслуговування електричних мереж в житлових будинках здiйснюється житлово-експлуатацiйними органiзацiями, а в органiзацiях та на пiдприємствах — спецiальними енергетичними службами.

Що стосується теплової енергiї, то до сфери обслуговування КИЇВЕНЕРГО вiдносяться магiстральнi мережi (що йдуть вiд теплоджерел до центральних або iндивiдуальних бойлерних) i розподiльчi тепловi мережi (що охоплюють бойлерні разом з трубопроводами мережевої i гарячої води) до входу труб до житлових чи громадських будинкiв. Труби, що знаходяться всереднині будинків вiдносяться до компетенцiї балансоутримувачів (ЖЕКiв, ЖБК, ОСББ тощо).

Таким чином, КИЇВЕНЕРГО виконує основну функцiю — забезпечення електричною i тепловою енергiєю споживача, а от як нею розпорядитися — це вже функцiї самих споживачiв та комунальних служб мiста. Обов’язки контролю та державного нагляду за режимами споживання електричної i теплової енергiї покладенi також на КИЇВЕНЕРГО, в складi якого є пiдроздiл Держенергонагляду.

НАОЧНО
про зони відповідальності, межу відповідальності, найпоширеніші проблеми:

​   електропостачання
​   гаряча вода та опалення 

Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!