Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Питання-відповідь

​У моїй квартирі часто спрацьовує автоматичний вимикач, внаслідок чого припиняється подача електроенергії, й усі електроприлади перестають працювати. Будинок, де я мешкаю, був збудований у 1975 році. Що потрібно, щоб потужна техніка працювала стабільно?


На час здачі будинку в експлуатацію у 1975 році, будинок був приєднаний до електромереж певної потужності, що була розрахована згідно з нормативами того часу. Ця потужність електронавантаження рівномірно розподіляється між усіма квартирами в будинку.

Якщо сумарна потужність приладів-енергоспоживачів у квартирі вища за розраховану нормативну, спрацьовує автоматичний вхідний вимикач квартири.

Щоб уникнути такої ситуації, сумарна потужність енергоспоживання у квартирі має бути не більше за нормативну. Для цього потрібно або утримуватися від одночасного використання  потужних побутових приладів (наприклад, пральної машини та електрочайника), або збільшити потужність для Вашої квартири.
 


 
Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!