Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Електроенергiя Теплоенергiя
Питання-відповідь

Я планую встановити вдома електроопалення і хочу змінити тариф для оплати за електроенергію. Що мені для цього потрібно зробити?

 
 

Споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору між Вами та КИЇВЕНЕРГО

Споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електроенергією (далі — договір) між Вами та КИЇВЕНЕРГО. У цьому договорі, окрім іншого, зазначається тариф, за яким Ви розраховуєтеся.

Якщо Ви встановите електроопалення, Ви матимете право розраховуватися за меншим тарифом. В такому випадку буде застосовуватися тариф «Для населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в квартирах), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками». Подивитися тариф

 
 Зміну типу опалення потрібно правильно оформити в т.ч. для того, щоб були підстави для зміни  тарифу, який зазначений у договорі про користування електричною енергією. 
На підставі яких документів можна оформити зміни до договору?

Зміни до договору можна оформити у будь-якому центрі обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО на підставі: 

1.   проектної документації, яка підтверджує, що квартира/приватний будинок обладнаний 
електроопалювальною установкою.

2.   документа, що підтверджує введення в експлуатацію електроопалювальної установки:
      а) технічного паспорту об’єкту з інформацією щодо прийняття в експлуатацію електроопалювальної
          установки;

АБО

      б) оригіналу та копії проектної документації на влаштування внутрішніх систем електрообладнання, що
          містить інформацію про обладнання об’єкту заявника електроопалювальними установками та
          зареєстровану в  органах державного архітектурно-будівельного контролю декларацію про готовність
          об’єкта до експлуатації.
 Як отримати документи, на підставі яких вносяться зміни до договору з КИЇВЕНЕРГО, та змінити тариф?

1.   Самостійно або за участі проектної організації розробити завдання на проектування обладнання власного об'єкта або його частини (окремої квартири) електроопалювальними установками.
 

Завдання на проектування – документ, який замовник надає проектній організації. Документ встановлює основні вихідні данні та визначає обґрунтовані вимоги замовника до планувальних, архітектурних, інженерних і технологічних рішень об'єкта, його основних параметрів, вартості та організації його будівництва, реконструкції чи технічного переоснащення. Завдання на проектування передує розробці проекту та покликане орієнтувати проектну організацію на створення проекту, який задовольняє вимогам замовника та відповідає умовам експлуатації об’єкта.

2.   Звернутися до одного з центрів обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО за адресами вул. Жилянська, 83/53 або вул. Закревського, 14 та надати завдання на проектування обладнання власного об'єкта або його частини для з'ясування необхідності збільшення потужності відносно зазначеної в договорі.

2.1.   Якщо в результаті встановлення додаткового електрообладнання збільшення загальної потужності Вашого об'єкта (відносно зазначеної в договорі) не відбувається, КИЇВЕНЕРГО погоджує завдання на проектування (в частині потужності об'єкта та приладу обліку),  як вихідні дані на переобладнання об'єкта (тобто погоджує встановлення такого обладнання).

2.2.   Якщо в результаті встановлення додаткового електрообладнання відбувається збільшення загальної потужності відносно зазначеної в договорі, це потрібно оформити. 
 Детальніше про збільшення потужності електропостачання об’єкта
 
 У разі збільшення потужності об'єкта (квартири) до КИЇВЕНЕРГО має також звернутися балансоутримувач об'єкту архітектури (багатоквартирного будинку) або уповноважена від імені балансоутримувача об’єкту архітектури особа, оскільки для збільшення потужності об’єкта клієнта потрібно розробляти технічні умови в цілому на об’єкт архітектури.

Процедура збільшення потужності передбачає визначення типу приєднання (детальніше про типи приєднання). У разі, якщо тип приєднання для Вашого випадку буде визначений як нестандартний, потрібно розробити та узгодити з КИЇВЕНЕРГО проектну документацію на електроустановки зовнішнього електрозабезпечення (детальніше про нестандартне приєднання).
3.   Надати погоджене завдання на проектування проектній організації для подальшого проектування переобладнання об'єкта (квартири) згідно з вихідними даними (п.2.1) — тобто за участю проектної організації розробити проект внутрішнього електропостачання об’єкту (квартири).
 

Проект обладнання власного об'єкту або його частини (окремої квартири) електроопалювальними установками (проект внутрішнього електропостачання об’єкту (квартири)), що розроблений проектною організацією на підставі погодженого завдання на проектування, додатково погоджувати не потрібно.

4.   Згідно з вихідними даними (див. вище п.2.1) Ви (за участю проектної організації) проектуєте переобладнання об'єкта (квартири) — тобто розробляєте проект внутрішнього електропостачання об’єкту (квартири).

5.   Згідно з проектом внутрішнього електропостачання об'єкта (квартири) Ви (за участю організації, яка має дозвіл на виконання таких робіт) здійснюєте реконструкцію та переобладнання на об'єкті (в квартирі) з монтажем електроопалювальної установки.

6.   Власники переобладнаних об'єктів передають в експлуатацію реконструйовані та переобладнані об'єкти. Після цього Ви (як власник об’єкту (квартири)) реєструєте в органах державного архітектурно-будівельного контролю декларацію про готовність об’єкта до експлуатації. Також, бажано отримати технічний паспорт бюро технічної інвентаризації (БТІ)  (або іншої організації, що має дозвільні документи на видачу технічних паспортів) на об’єкт.

7.   Зверніться до будь-якого центру обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО для внесення змін до договору про користування електричною енергією. Для цього знадобляться такі документи:
  • паспорт (або документ, який його замінює та засвідчує особу);
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • документ про право власності та/або користування на об’єкт;
  • якщо Ви не є власником приміщення — довіреність разом із паспортом (або документом, який його замінює та засвідчує уповноважену особу);
  • погоджене з боку КИЇВЕНЕРГО завдання на проектування обладнання власного об'єкта або його частини (окремої квартири) електроопалювальними установками;
  • документ, що підтверджує введення в експлуатацію електроопалювальної установки:
а) технічний паспорт об’єкту з інформацією щодо прийняття в експлуатацію електроопалювальної установки;
    
АБО

б) оригінал та копія проектної документації на влаштування внутрішніх систем електрообладнання, що містить інформацію про обладнання об’єкту заявника електроопалювальними установками та зареєстровану в органах державного архітектурно-будівельного контролю декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.


 
Наскільки корисна ця стаття?
Надзвичайно
корисна
Дуже
корисна
Частково
корисна
Не дуже
корисна
Абсолютно
марна

Чому ця стаття не є корисною? Яку інформацію потрібно додати?

Оберіть потрібний варіант зі списку нижче або поставте відмітку навпроти пункту "Інше", щоб вказати конкретні недоліки цієї статті.

(не обов'язково)
 

Ми отримали Ваш відгук про статтю. Дякуємо!