(044) 202-1553
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Для дому Для компанiй
Теплоенергiя Електроенергiя
Графік гідровипробувань та ремонтів системи ГВП
Щорічно у міжопалювальний період компанія КИЇВЕНЕРГО проводить гідравлічні випробування теплових мереж та ремонти систем гарячого водопостачання. Їхня мета — підготувати теплове господарство столиці до наступного опалювального сезону.
 


Гідравлічні випробування тепломереж

проводяться з квітня по вересень поетапно в окремих мікрорайонах столиці. Вони допомагають виявити і ліквідувати максимально можливу кількість найбільш зношених ділянок мереж та запобігти таким чином появі пошкоджень під час опалювального сезону.

Випробування здійснюються тепломережною водою, охолодженою до температури не вищою ніж 40 °С, з підвищеним на 25% тиском, що відповідає нормативам. Провести їх без відключення гарячого водопостачання — технологічно неможливо. Тому протягом випробувань та ліквідації виявлених в результаті них пошкоджень у окремих мікрорайонах столиці тимчасово відсутнє гаряче водопостачання.

Через виявлені пошкодження заявлений термін проведення випробувань може бути продовжений на час, необхідний для їх усунення. Про це КИЇВЕНЕРГО додатково повідомляє житлово-експлуатаційні організації.
За період, коли проводяться гідровипробування та відсутня гаряча вода, КИЇВЕНЕРГО не нараховує житлово-експлуатаційним організаціям (ЖЕО) обсяги споживання теплової енергії, а ЖЕО коригують розрахунки з мешканцями і не стягують плату за гаряче водопостачання.

На вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі, може трапитися пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалин та викидів води на поверхню. Будь ласка, будьте обережні та дотримуйтеся правил безпеки!

Виявивши пару над асфальтом, провал або витік гарячої води, не наближайтеся до такого місця і не допускайте наближення інших людей до приїзду аварійної бригади КИЇВЕНЕРГО. Її необхідно викликати за телефоном контакт-центру (044) 202-15-53 для дзвінків з мобільного. 
 

 

 

Ремонт системи гарячого водопостачання

це комплекс планових ремонтних робіт, що здійснюються на різних об’єктах теплового господарства столиці: теплових пунктах, вузлах приєднання, котельнях тощо. Залежно від складності ремонтні роботи на кожному об’єкті можуть тривати від 1 до 5 днів.

Під час виконання близько 70% ремонтних робіт споживачі не відчувають незручностей, оскільки ремонт може проводитися без відключення гарячого водопостачання. Крім того, у разі можливості, будинки приєднують до дублюючого джерела теплопостачання.