Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» 
Контакт-центр КИЇВЕНЕРГО:
1588 або (044) 202-15-88
Сайт: www.kyivenergo.ua
 

ІКЦ

 

Інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» (ІКЦ)


Окрім центрів обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО (фахівці яких обслуговують споживачів електричної енергії на особистому прийомі) та контакт-центру (де можна отримати консультацію телефоном за номером 1588 або
(044) 202-1588 з мобільного, а також відправивши повідомлення за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті www.kyivenergo.ua), у ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» діє Інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії (ІКЦ).

ІКЦ був створений при КИЇВЕНЕРГО для підвищення якості надання послуг із постачання електричної енергії та вдосконалення взаємовідносин з клієнтами.

Фахівці ІКЦ працюють із письмовими зверненнями клієнтів КИЇВЕНЕРГО — інформаційними запитами, пропозиціями, скаргами, а також надають консультації на особистому прийомі. 

​Інформаційно-консультаційний центр обслуговує фізичних та юридичних осіб — населення, підприємців, компанії. Усі консультації та надання інформації в Інформаційно-консультаційному центрі здійснюються на безоплатній основі.

Звертатися до ІКЦ варто у випадку, коли виникло спірне питання або конфліктна ситуація, яку неможливо вирішити у центрі обслуговування клієнтів.

 

Особистий прийом клієнтів у ІКЦ

У разі неможливості вирішення питань фахівцем та начальником центру обслуговування клієнтів (питання можуть стосуватися розрахунків за спожиту електричну енергію, виконання вимог договорів, чинних нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів, що діють в електроенергетиці), Ви можете звернутися до фахівців ІКЦ, які проводять розгляд спірних питань на особистому прийомі. Прийом клієнтів здійснюється за попереднім записом. 
 

Щоб записатися на прийом, зателефонуйте до контакт-центру КИЇВЕНЕРГО за номером 1588 (зі стаціонарного телефону) або (044) 202-1588 (для дзвінків з мобільного та стаціонарного телефону), повідомте своє ім’я, адресу, контактний телефон і стисло зміст питання, яке необхідно розглянути.

Прийом відбувається щочетверга з 8:00 до 17:00 у центрі обслуговування клієнтів за адресою:
просп. Повітрофлотський, 58, 2 поверх, кабінет 205.


 

Засідання комісії ІКЦ

У разі виникнення спірних питань між ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та споживачами електричної енергії міста Києва, вирішення яких потребує залучення представників державних органів (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії в місті Києві (Держенергонагляд)), збирається комісія ІКЦ. До складу комісії ІКЦ входять начальник ІКЦ, представники НКРЕКП та Держенергонагляду. 

Комісією ІКЦ ретельно перевіряються та аналізуються факти з питань, які передбачені порядком денним, та приймаються об’єктивні рішення відповідно до вимог нормативно-технічних документів та чинного законодавства України. 

Після розгляду питань прийняте рішення зазначається у протоколі засідання комісії та направляється для вжиття необхідних заходів до структурних підрозділів КИЇВЕНЕРГО.