Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
23 червня 2014

Ухилення ЖЕКів від погашення заборгованостей призвело до відключення гарячої води у Подільському та Деснянському районах

Image_ua_bigs

23 червня 2014 року КИЇВЕНЕРГО буде змушене відключити від гарячого водопостачання 754 житлових будинки у Подільському та Деснянському районах столиці у зв'язку зі зростанням критичної заборгованості обслуговуючих житлових організацій.

Мешканці 266 будинків Деснянського району будуть відключені від теплопостачання у зв'язку з несплатою їх комунальними підприємствами суми боргу – близько 46 млн. грн. Зокрема, у комунального підприємства «Житлорембудсервіс» існує борг перед КИЇВЕНЕРГО у розмірі 20,2 млн. грн., а у державного комунального підприємства «Житлоремфонд» - понад 25,3 млн грн.

У Подільському районі Києва без гарячої води залишаться 488 житлових будинки. Їх обслуговують комунальні підприємства «Нивки», «Галицьке», «Синьоозерне», «Куренівське», «Центральний», «Введенське», «Лісове», «Виноградар», «Вітряні гори»,  «Мостицький». Загальний борг цих підприємств складає близько 56,3 млн. грн.

Найбільш критична заборгованість за спожиту теплову енергію у комунальних підприємств «Куренівське» (52 житлових будинків) – більше 10,7 млн. грн, «Центральний» (97 житлових будинків) – більше 8,2 млн. грн, «Мостицький» (44 житлових будинків) – більше 7,1 млн. грн, «Галицьке» (38 житлових будинків) – більше 6,6 млн. грн, «Виноградар» (42 житлових будинків) – 6,4 млн. грн. Інші комунальні підприємства заборгували від 2,4 млн. грн. до 3,9 млн. грн.

У рамках чинного законодавства персонал КИЇВЕНЕРГО завчасно повідомив про вимушені відключення від гарячого водопостачання житлові організації, а також голів державних адміністрацій Деснянського та Подільського районів.

КИЇВЕНЕРГО будує прозорі та відповідальні відносини з клієнтами і закликає боржників погасити борги перед компанією за теплову енергію. Відсутність платежів за спожиту теплову енергію фактично виключає можливість для КИЇВЕНЕРГО в потрібних обсягах забезпечувати мешканців столиці надійним теплопостачанням, а також проводити реконструкції теплових мереж та модернізацію обладнання теплового господарства Києва.

КИЇВЕНЕРГО закликає всіх жителів столиці, які вчасно і в повному обсязі сплачують за спожиту теплову енергію, організувати й посилити контроль за розрахунками, які повинні здійснюватися комунальними підприємствами.

Компанія КИЇВЕНЕРГО просить мешканців вищезгаданих будинків з розумінням поставитися до ситуації, що створилася. Гаряче водопостачання буде відновлено одразу після погашення заборгованості житловими організаціями.

Детальніше щодо боргів житлових організацій за теплову енергію