Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
02 вересня 2014

КИЇВЕНЕРГО не планує відключати електрику побутовим клієнтам

Image_ua_bigs

КИЇВЕНЕРГО інформує мешканців Києва про те, що не планує відключати їх від електропостачання. Однак, в разі виникнення непередбачених ситуацій у роботі об'єднаної енергосистеми України, відповідно до розпорядження Міненерговугілля та НЕК «Укренерго» можлива реалізація заходів, що спрямовані на обмеження електропостачання.

У Києві графіки обмежень споживання електричної енергії поширювалися здебільшого на промпідприємства. Вони були введені НЕК «Укренерго» за погодженням із Міненерговугілля з 11 по 26 серпня 2014 року. Причиною цих обмежень був дисбаланс між виробництвом і споживанням електричної енергії, а також гранично допустимі навантаження на енергосистему через дефіцит палива в Україні в умовах підготовки до осінньо-зимового максимуму.

В даний час КИЇВЕНЕРГО, виконуючи розпорядження Міненерговугілля від 2 вересня 2014 року, розробляє спеціальні заходи щодо зниження електроспоживання у вересні до 20% від планових величин (в години з 8:00 до 22:00).

При виникненні аварійних ситуацій в енергосистемі України та Києва КИЇВЕНЕРГО, як енергопостачальна компанія, буде зобов'язана виконувати вказівки НЕК «Укренерго» - центральної диспетчерської служби України.

З метою виконання завдання Міненерговугілля по накопиченню палива до зимового періоду КИЇВЕНЕРГО просить киян змінити своє ставлення до споживання електроенергії в сторону енергоефективності. Так, максимальне навантаження енергосистема України відчуває в робочі дні з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 23:00, а у вихідні дні з 21:00 до 00:00. У ці періоди часу КИЇВЕНЕРГО просить киян, по можливості, економно використовувати електроенергію і з розумінням ставитися до складної енергетичної ситуації в країні.

У липні 2014 року навантаження на енергосистему Києва становило 1380 МВт, що майже на 3% вище за показник аналогічного періоду в 2013 році. У серпні навантаження досягло 1450 МВт, що на 7% перевищує рівень навантаження серпня минулого року.