Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
24 вересня 2014

НЕК «Укренерго» застосувала графіки аварійних відключень у столиці

Image_ua_bigs

КИЇВЕНЕРГО інформує своїх юридичних клієнтів про те, що згідно з розпорядженням головного диспетчера НЕК «Укренерго» 24 вересня 2014 р. о 12.00 годині були застосовані графіки аварійних відключень для столичних промислових підприємств. Така команда від НЕК «Укренерго» надійшла у зв'язку з необхідністю забезпечити надійну роботу об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії.

Основна причина введення графіків полягає у тому, що центральна та північна енергосистеми НЕК «Укренерго» є енергодефіцитними через брак вугілля на складах теплових електростанцій. Виходячи із ситуації, що склалася, і згідно команді головного диспетчера України, КИЇВЕНЕРГО вводить графіки аварійних відключень для промислових підприємств та організацій, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду в Києві.

Обмеження потужності по місту Києву становлять - 52,6 МВт (тобто 3,8% від загального обсягу споживання електроенергії в столиці).

Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером НЕК «Укренерго». Відключення від електроенергії кожного конкретного споживача буде відбуватися не більше, ніж на 2 години*.

Оскільки сьогодні вся об'єднана електроенергетична система України відчуває дефіцитний баланс виробництва і споживання електричної енергії, КИЇВЕНЕРГО просить мешканців столиці економно використовувати електроенергію в побуті. Так, максимальне навантаження енергосистема України відчуває в будні дні з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 23:00, а у вихідні дні з 21:00 до 00:00.

У разі введення значних обсягів відключення навантаження (більше 50 % від заданого об’єму) споживачі можуть бути відключені на термін, що перевищує 2 години, а термін відключення діє до команди диспетчера НЕК «Укренерго» на відновлення електропостачання.