Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
02 грудня 2014

КИЇВЕНЕРГО оперативно ліквідовує пошкодження ділянки тепломагістралі, яка забезпечує теплом 20 будівель у Шевченківському районі

Image_ua_bigs
Оперативна бригада КИЇВЕНЕРГО ліквідує пошкодження ділянки магістрального трубопроводу №6 від СТ-1 у Шевченківському районі столиці по пр. Перемоги, 20 (зелена зона).

На даний момент без тепла лишаються 20 будівель. Серед них - житлові будинки, а також 2 відділення Української спеціалізованої дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Пошкодження тепломагістралі відбулося 2 грудня 2014 о 15.10 в зв'язку з високим рівнем зношеності труб. Дана ділянка тепломережі експлуатується з 1967 року і вичерпала свій 25-річний нормативний ресурс. Через пошкодженням магістрального трубопроводу діаметром 400 мм стався витік на поверхню тепломережевої води.

Станом на 17.00 пошкодження локалізовано, огороджено, проводиться відкачування води і пошук місця пошкодження трубопроводу. Усунути пошкодження планується протягом доби.

Наразі спільно з МНС вживаються заходи щодо забезпечення ОХМАТДИТ теплом та гарячою водою на період усунення пошкодження.