Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
03 грудня 2014

Тарифи на тепло для бюджетних організацій та інших споживачів (крім населення) в Києві зросли на 20%

Image_ua_bigs
Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 28.11.2014 р. № 622, з 01.12.2014 р. збільшилися тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) на 19,7% до 1105,38 грн/Гкал (без ПДВ). Зміна тарифів викликана зростанням ціни природного газу для потреб теплокомуненерго (ТКЕ).

Внаслідок цього, згідно з Постановою НКРЕКП від 28.11.2014 р. № 705, тарифи збільшилися і на послуги з постачання гарячої води для цієї категорії споживачів з 49,21 грн/ куб. м (без ПДВ) до 58,27 грн/куб. м (без ПДВ).

Крім того, змін зазнали також тарифи на теплову енергію для потреб релігійних організацій, збільшившись згідно з Постановою НКРЕКП № 622 на 16,7%, до 630,33 грн/Гкал (без ПДВ), і тарифи на гарячу воду для цієї категорії споживачів, які зросли згідно з Постановою НКРЕКП № 705 на 14,9%, до 34,62 грн/куб. м (без ПДВ).

За даними комісії в структурі середнього тарифу на теплову енергію для бюджетних та інших споживачів вартість газу складає більше 80%. Тому, як заявили в НКРЕКП, якщо змінюється вартість газу – змінюється й тариф на тепло.

Тарифи на теплову енергію для житлово-експлуатаційних організацій на потреби населення залишилися без змін.

   Подивитися тарифи на теплову енергію для юридичних осіб


 
ДОВІДКА
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» постачає теплову енергію 75% споживачів Києва. Централізоване опалення споживачам міста забезпечують також відомчі та приватні котельні.

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» відповідно до Статуту виробляє і відпускає споживачам теплову енергію (товарну продукцію) за тарифами, встановленими органом виконавчої влади, що здійснює державне регулювання тарифів у сфері теплопостачання для тарифних груп: населення, бюджетні установи, інші.

Тарифи на теплову енергію встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.