Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
11 грудня 2014

Письмові договори з КИЇВЕНЕРГО на опалення та гарячу воду кияни можуть укласти впродовж 2014-2015 років

Image_ua_bigs
КИЇВЕНЕРГО інформує киян про те, що наразі частина столичних житлово-експлуатаційних організацій (ЖЕО) поширюють некоректні оголошення щодо необхідності негайного укладання письмових договорів з Компанією на постачання послуг з опалення та гарячої води. Ці повідомлення не відповідають дійсності та створюють невиправданий ажіотаж і додаткові черги у центрах обслуговування клієнтів.  

Для зручності киян компанія КИЇВЕНЕРГО створила умови для укладення письмових договорів впродовж 2014-2015 років. Це дозволить мешканцям столиці без поспіху та в зручний час звернутися до будь-якого центру обслуговування клієнтів до кінця 2015 року. Перш за все, це потрібно зробити особам, які мають пільги на сплату за комунальні послуги. 

Для тих клієнтів, які ще не мають письмового договору з Компанією, КИЇВЕНЕРГО лишається виконавцем послуг з опалення та гарячого водопостачання на підставі договірних відносин з ЖЕО. Передумовою для цього став Закон України від 10 квітня 2014 року №1198-YII «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії». 

На сьогодні КИЇВЕНЕРГО вже є виконавцем послуг для мешканців тих будинків, які обслуговують комунальні ЖЕО, а також для частини об’єднань співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) в зоні ліцензованої діяльності КИЇВЕНЕРГО. Якщо мешканці-учасники ОСББ або ЖБК бажають перейти на прямі договори з КИЇВЕНЕРГО, представнику їхньої житлової організації потрібно спочатку оформити необхідні документи з КИЇВЕНЕРГО. Після цього мешканці будинку можуть звертатися до будь-якого центру обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО для укладення договору на постачання гарячої води та опалення.