Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
20 серпня 2013

КИЇВЕНЕРГО перейшла на прямі договори з опалення та гарячого водопостачання з мешканцями п'яти багатоповерхівок на Троєщині

Image_ua_bigs

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» в рамках пілотного проекту з надання комунальних послуг централізованого опалення (ЦО) і гарячого водопостачання (ГВП) кінцевим споживачам з липня 2013 року перейшло на прямі договори з мешканцями п'яти багатоповерхівок на Троєщині.

Вказані будинки знаходяться на обслуговуванні ЖБК «Арсеналець-25» та ОСББ «Силует». З мешканцями вказаних будинків на Троєщині підписано 74% індивідуальних договорів.

Зазначимо, що надання комунальних послуг централізованого опалення і гарячого водопостачання кінцевим споживачам стало можливим після підписання в травні 2013 року балансоутримувачами вказаних будинків договорів з КИЇВЕНЕРГО про забезпечення транзиту теплової енергії внутрішньобудинковими мережами.

У серпні КИЇВЕНЕРГО продовжить підписання договорів про надання послуг ЦО і ГВП з жителями 47 будинків на Троєщині та Подолі. Зокрема, це будинки, розташовані в межах обслуговування центральних теплових пунктів по вул. Каштановій, 13-А, проспекті Маяковського, 59-А, вул. Бальзака, 48-А, вул. Почайнинській, 64 та вул. Костянтинівській, 61. Також Компанія розпочне укладання договорів з мешканцями двох будинків на вул. Трутенка в Голосієво.

«Модель прямих договорів з надання послуг ЦО і ГВП передбачає єдиного постачальника даних послуг, яким стає компанія «КИЇВЕНЕРГО». Тепер саме фахівці «КИЇВЕНЕРГО» контролюватимуть та відповідатимуть за якість та надійність послуг, які надаватимуться. Житлові організації виконують свої традиційні функції – прибирання прибудинкових територій, сходових клітин, утримання ліфтів, включно з обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж, їхнім ремонтом та підготовкою до опалювального сезону», - наголосив заступник директора СВП «Київські теплові мережі» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Вадим Мучніков.

Нагадаємо, у квітні 2011 року КИЇВЕНЕРГО розпочала пілотний проект з надання киянам комунальних послуг ЦО і ГВП. Проект розпочався у мікрорайонах котелень за адресами провулок Деміївський, 3 та вул. Китаївська, 22 у Голосіївському районі. Пілотний проект охопив 5 житлових будинків. Необхідними умовами для переходу будинку на прямі договори з ЦО і ГВП є:

  • наявність будинкового комерційного приладу обліку теплової енергії на системах ЦО і комерційного приладу обліку теплової енергії, що здійснює об'ємне вимірювання теплоносія (гарячої води) на системах ГВП (роздільно по одному на весь будинок);
  • укладання балансоутримувачем (управителем) будинку з ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" договору про забезпечення транзиту теплової енергії та гарячої води внутрішньобудинковими мережами і розмежування відповідальності сторін при наданні послуг з ЦО і ГВП;
  • підготовка будинку до опалювального сезону відповідно до правил підготовки теплових господарств до опалювального сезону (акт готовності та паспорт готовності).
 

2Порядок дій з переходу на прямі договори про надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води ОСББ, ЖБК.

2Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.

3Договір про забезпечення передачі (транзиту) теплової енергії та гарячої води внутрішньо-будинковими мережами та розмежування відповідальності сторін при  наданні послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води