Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
20 серпня 2013

КИЇВЕНЕРГО замінила понад 400 м бітум-перлітових тепломереж у Шевченківському районі

Image_ua_bigs

Фахівці Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» протягом травня-червня замінили понад 400 м магістральних трубопроводів по вулиці Ванди Василевської, що у Шевченківському районі столиці.

Роботи провадилися за рахунок Інвестиційної програми Компанії на 2013 рік. Їхня загальна вартість сягнула понад 3,5 млн гривень.

Замінено, зокрема, магістральні трубопроводи діаметром 400 мм. Зношені мережі замінено на сучасні попередньо ізольовані трубопроводи, гарантійний термін експлуатації яких становить до 50 років. Наразі на ділянці виконаних робіт завершуються роботи з відновлення благоустрою.

Роботи на даній ділянці розпочалися у зв’язку із зношеністю тепломережі, яку було прокладено ще у 1976 році. До того ж, цей трубопровід було прокладено за бітум-перлітовою технологією – тобто безканальним способом просто у ґрунті. Термін експлуатації таких мереж становить 15 років. Вони швидше зношуються та підлягають корозії.

«Ми продовжуємо планомірно замінювати тепломережі, які прокладені за бітум-перлітовою технологією. Ця технологія була характерна для радянських часів, а згодом була визнана фахівцями як неприйнятна. Упевнений, заміна ділянки мережі по вул. Ванди Василевській  дозволить мінімізувати кількість пошкоджень у цьому житловому масиві як під час опалювального сезону, так і влітку під час гідравлічних випробувань. Сподіваюся, у опалювальному сезоні 2013-2014 рр. мешканці даного житлового масиву відчують позитивний ефект від заміни зношених тепломереж на сучасні попередньо ізольовані труби», – зазначив директор структурного відокремленого підрозділу «Київські теплові мережі» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Євген Глушак.

Нагадаємо, у 2013 році КИЇВЕНЕРГО планує спрямувати у розвиток теплового блоку столиці понад 270 млн гривень. Цьогоріч фахівці КИЇВЕНЕРГО мають намір замінити 32 км теплових мереж, зокрема, 7 км магістральних та 25 км розподільчих трубопроводів.