Новини
02 липня 2015

КИЇВЕНЕРГО проводить роботи для підвищення якості електропостачання Жулян

Image_ua_bigs
Компанія КИЇВЕНЕРГО розпочала реконструкцію електричних мереж 10/0,4 кВ у межах приватного сектору Жулян, що дозволить підвищити якість та надійність електропостачання цього мікрорайону. Сумарна вартість робіт, запланованих у інвестиційній програмі КИЇВЕНЕРГО на поточний рік, складає 9 млн 558 тис. грн. 

Мікрорайон потребував робіт із забезпечення надійного електропостачання у зв’язку з вкрай незадовільним технічним станом. Реконструкція охопить електричні мережі вулиць Горького, Котляревського, Шевченка, Леніна, Садової, Комсомольської, Повітрофлотської, Совської, Смерекової, Медичної, Карла Маркса, Робітничої, Нової, Шкільної, Московської, Молодіжної, Колоскова, а також провулків Шевченка, Леніна та Московського.  

Під час робіт планується замінити приблизно 30 км повітряних ліній електропередач 0,4 кВ, на яких неізольований дріт буде замінено на сучасний самонесучий ізольований провід, 2,63 км кабельних ліній номіналом 10 кВ та 1,6 км кабельних ліній номіналом 0,4 кВ. Також буде виконано заміну 4 комплектних трансформаторних підстанцій та встановлено 5 нових щоглових трансформаторних підстанцій, замінено домові вводи та, за необхідності, винесено прилади обліку на фасади будинків. 

Наразі на території житлового масиву вже проведені підготовчі роботи та підрізка зелених насаджень, які знаходяться в охоронній зоні ліній електропередач. Фахівці компанії провели інформування мешканців про початок робіт та наразі спільно з селищною радою Жулян та Солом’янською райдержадміністрацією столиці узгоджують графіки виконання робіт. 

Завершити весь обсяг запланованих заходів планується до початку опалювального сезону 2015-2016 рр.