Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
10 грудня 2015

Киянам НЕ потрібно терміново укладати письмові договори з КИЇВЕНЕРГО

Image_ua_bigs
КИЇВЕНЕРГО повідомляє побутових клієнтів про те, що необхідності в негайному укладанні письмових договорів з компанією на постачання послуг з опалення та гарячої води немає. 

Аби не створювався невиправданий ажіотаж і додаткові черги у центрах обслуговування клієнтів, компанія КИЇВЕНЕРГО не обмежувала період часу для укладання письмових договорів.  Якщо у клієнта не було заміни/перепломбування лічильника, не змінився власник помешкання або не змінювалися пільги тощо, то за бажанням письмові версії договорів з КИЇВЕНЕРГО мешканці столиці можуть укласти протягом наступного року. Це дозволить клієнтам без поспіху звернутися до будь-якого центру обслуговування у зручний час.

У будь-якому випадку компанія залишається виконавцем послуг з опалення та гарячого водопостачання в будинках тих киян, які визначили КИЇВЕНЕРГО виконавцем цих послуг. Якщо немає індивідуального договору з клієнтом в паперовому вигляді, послуги надаються на підставі договору-приєднання, опублікованого в газеті «Хрещатик» та на сайті для клієнтів КИЇВЕНЕРГО (www.kyivenergo.ua). 

Нагадаємо, що у березні цього року КИЇВЕНЕРГО максимально спростило процес укладення письмових індивідуальних договорів з киянами на постачання опалення та гарячої води. За аналогією з процедурою укладання договорів з електроенергії киянам достатньо звернутися до адміністратора центру, передати йому документи, необхідні для підписання договору, і написати заяву. 

Для тих клієнтів, у яких встановлені лічильники гарячої води, опломбування та підписання договору тепер відбуваються одночасно — вдома у клієнта. Фахівці КИЇВЕНЕРГО на підставі заяви клієнта зв'язуються з ним по телефону і погоджують дату візиту працівника компанії.

Процедура проста і для тих клієнтів, у яких в квартирі немає лічильників гарячої води. Після того як такі споживачі передадуть адміністратору центру обслуговування документи і заяву для укладення договору, потрібно прийти через 10 днів і підписати вже готовий індивідуальний договір.