Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
29 січня 2016

Сучасні електролічильники заощаджують час та гроші

Image_ua_bigs
Вже майже 87 тис. побутових клієнтів КИЇВЕНЕРГО є власниками сучасних електролічильників з функцією тарифного обліку електричної енергії. Це більше 8% від загальної кількості встановлених приладів обліку електричної енергії. 

 


Кияни, у квартирах яких встановлено сучасні прилади обліку електроенергії, можуть оцінити їх численні переваги, основною з яких є заощадження на сплаті за спожиту послугу з постачання електроенергії. Так, власники двозонних лічильників отримують знижку в 50% при сплаті за електроенергію, спожиту в нічний час доби (з 23:00 до 07:00). Знижка для власників тризонних лічильників на електроенергію, спожиту вночі (з 23:00 до 07:00), складає 60%.  Це можливо за умови параметризації такого лічильника на двозонний або тризонний  облік та укладання відповідного договору з КИЇВЕНЕРГО. 
  Щоб замінити старий однозонний лічильник на багатозонний, пропонуємо клієнтам звертатися до будь-якого центру обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО. Фахівці КИЇВЕНЕРГО допоможуть обрати електролічильник та запропонують скористатися комплексною послугою із заміни лічильника, у вартість якої входить: 
  1. багатозонний електролічильник;
  2. параметризація за двома або трьома зонами (на вибір);
  3. доставка лічильника за адресою;
  4. розпломбування та демонтаж старого електролічильника кваліфікованим фахівцем КИЇВЕНЕРГО;
  5. якісне встановлення та підключення нового електролічильника;
  6. опломбування електролічильника;
  7. надання необхідної технічної документації.
  Якщо Ви хочете самостійно придбати прилад обліку електроенергії, рекомендуємо попередньо проконсультуватись з фахівцями центру обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО.

Слід зазначити, що згідно з інвестиційною програмою 2016 року компанія КИЇВЕНЕРГО планує безкоштовно замінити мешканцям столиці більше 13 тис. старих лічильників електроенергії на нові зонні прилади обліку, інтегровані до системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ).

Лічильники, під’єднані до АСКОЕ, заощаджуватимуть час своїм власникам. По-перше, вони дозволяють дистанційно передавати показання. Це дуже зручно, оскільки до власника такого приладу обліку більше не будуть приходити контролери КИЇВЕНЕРГО. По-друге, маючи лічильник, під’єднаний до АСКОЕ, не потрібно повідомляти КИЇВЕНЕРГО показання лічильника станом на 1 число місяця (в інших випадках це важливо, оскільки на основі вчасно наданих показань розраховується сума до сплати). Таким чином, вся інформація в режимі реального часу потрапляє до КИЇВЕНЕРГО. Завдяки цьому, сплачувати за електроенергію через інтернет стане ще зручніше: варто буде лише зайти в Особистий кабінет КИЇВЕНЕРГО і натиснути кнопку «Сплатити». 

Заміна електролічильників у квартирах житлового будинку, де встановлюється система АСКОЕ, проводиться одночасно у всьому будинку. Для тих мешканців, у квартирах яких КИЇВЕНЕРГО планує встановлення системи АСКОЕ, на дошці оголошень будинку буде розміщено оголошення із зазначенням днів, коли буде проводитися заміна лічильників. Щоб отримати зонний лічильник безкоштовно, потрібно у зазначені дні надати фахівцям КИЇВЕНЕРГО доступ до електролічильника для його заміни.