Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
11 лютого 2016

Квитанції за тепло КИЇВЕНЕРГО адаптовані до європейського формату

Image_ua_bigs
У лютому мешканці будинків, які знаходяться в управлінні комунальних житлових підприємств в Оболонському та Святошинському районах столиці, отримають від КИЇВЕНЕРГО платіжку за централізоване опалення (ЦО) та гарячого водопостачання (ГВП) в новому форматі.

У березні ця практика пошириться на Дніпровський та Печерський райони, в квітні — Подільський і Шевченківський, у травні Голосіївський та Дарницький, в червні Деснянський та Солом'янський. 

Адаптація платіжок від столичної енергокомпанії до європейських зразків це один з етапів переходу компанії на пряму взаємодію з клієнтами за прикладом того, як працює більшість великих європейських теплових операторів. Нагадаємо, в липні 2014 р. у зв'язку із змінами законодавчого поля КИЇВЕНЕРГО отримало статус виконавця послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, що спричинило за собою необхідність формування власної клієнтської бази та перехід на формат прямих розрахунків з клієнтами. До цього часу рахунки за опалення та гаряче водопостачання формувалися й поширювалися комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ). 

Нові платіжки від КИЇВЕНЕРГО за ЦО та ГВП першими почали отримувати мешканці 160 тис. квартир в будинках ОСББ і ЖБК з липня 2015 року. Перш ніж реалізувати цей пілотний проект, КИЇВЕНЕРГО запропонувало киянам взяти участь у розробці нового рахунку, що дозволило зробити його зрозумілим і зручним для клієнтів. В ході опитування жителі столиці підтримали пропозицію збільшити в платіжці кількість рядків для заповнення показань декількох лічильників гарячої води замість одного, як було раніше. Також були враховані конструктивні пропозиції киян. Наприклад, брати до уваги дані багатотарифних лічильників.

Основні відмінності нової платіжки за ЦО та ГВП, створеної киянами та КИЇВЕНЕРГО, від рахунку ГІОЦ: 
  • можливість окремого обліку декількох лічильників гарячої води;
  • облік показань багатотарифних лічильників;
  • клієнтам, які надали КИЇВЕНЕРГО поточні показники своїх лічильників гарячої води в кінці місяця, будуть надходити автоматично заповнені платіжки (з урахуванням пільг і субсидій).
«КИЇВЕНЕРГО впроваджує європейську модель теплопостачання, орієнтовану на високу якість товару/послуги та сервісної складової. Це складний багатоетапний процес, його результати залежать не тільки від енергокомпанії, але й від держави, органів місцевої влади. Зі свого боку, ми докладаємо максимум зусиль, щоб вже на цьому етапі зробити облік і формат розрахунків максимально прозорими та зручними для наших клієнтів», відзначив комерційний директор КИЇВЕНЕРГО Євген Бушма.