Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
12 лютого 2016

​Борг киян перед КИЇВЕНЕРГО сягає 1,25 млрд грн.

Image_ua_bigs
За оперативними даними заборгованість побутових клієнтів КИЇВЕНЕРГО станом на 1 лютого 2016 р. за спожиті послуги складає майже 1 248 млн грн. Понад  1 032 млн грн кияни заборгували енергопостачальнику за опалення та гарячу воду та понад 216 млн грн — за спожиту електроенергію.

Безпрецедентним є факт зростання заборгованості мешканців столиці за спожиті послуги з опалення та гарячого водопостачання на 350 млн грн лише за січень 2016 р. Тобто лише за один місяць борги клієнтів перед КИЇВЕНЕРГО збільшились на 34% від загальної суми заборгованості. 

Критична ситуація з розрахунками за тепло, опалення та гарячу воду загрожує стабільності енергозабезпечення столиці, адже від своєчасних розрахунків за спожиті послуги залежать розрахунки КИЇВЕНЕРГО з НАК «Нафтогаз» за газ, використаний для їх виробництва. 

Заборгованість за спожиту у січні 2016 р. електроенергію збільшилась на 18 млн грн і складає, як зазначалось, понад 216 млн грн. Окрім відсутності оплати за надану послугу однією з причин зростання заборгованості є некоректне застосування нового тарифу на електроенергію з 1 вересня 2015 року, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 26.02.2015 № 220.

Компанія КИЇВЕНЕРГО закликає киян не накопичувати борги за електроенергію, уважно застосовувати новий тариф від національного регулятора та своєчасно оплачувати рахунки за електроенергію. Від цього безпосередньо залежить виконання модернізації електричних мереж та електричного обладнання столиці та як результат — якість надання послуг з електропостачання. Крім того, відсутність заборгованості за спожиту послугу дозволить уникнути припинення подачі електроенергії та додаткових витрат на її підключення.

Оскільки тариф на електроенергію від НКРЕКП знову підвищується з 1 березня 2016 року, КИЇВЕНЕРГО звертається з проханням до мешканців столиці своєчасно розрахуватися за спожиту послугу впродовж лютого 2016 р. Це дозволить уникнути розбіжностей у застосуванні тарифів.
  • За новими тарифами потрібно сплачувати за електроенергію, яку було спожито, починаючи з 1 березня 2016 року.
  • Для розрахунку суми до сплати потрібно використовувати показання, які Ви бачите на лічильнику щомісяця 1 числа.
  • Сплачувати необхідно до 20 числа кожного місяця за електроенергію, спожиту в попередньому календарному місяці.
  • Детальна інформація про тарифи для інших категорій споживачів та тарифи на інші періоди (з 01.09.2016 по 28.02.2017; з 01.03.2017) є на офіційному сайті НКРЕКП та на сайті для клієнтів КИЇВЕНЕРГО.
Також слід зазначити, що НКРЕКП 29 грудня 2015 р. схвалила прогнозні тарифи на теплову енергію для потреб населення та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню.  Докладніше