Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
16 березня 2016

​Прості енергоощадні дії – до 30% економії електроенергії

Image_ua_bigs
Компанія КИЇВЕНЕРГО нагадує побутовим клієнтам про можливості енергозбереження. Інформація нижче буде корисною тим, хто зацікавлений у зменшенні споживання електроенергії та заощадженні на сплаті. 
 

Згідно з Постановою НКРЕКП від 26.02.2015 № 220 тарифи на електроенергію НКРЕКП підвищуватиме у п'ять етапів. Останнє зростання відповідно до зазначеної Постанови заплановане на 1 березня 2017 року. Звісно, це змушує згадати про енергоощадні дії, аби підвищення тарифів якомога менше позначилося на гаманцях мешканців столиці.

Як зазначає Сергій Свистюк, що виконує енергоаудит для клієнтів КИЇВЕНЕРГО, у своєму інтерв’ю для delo.ua  раціональне використання електроенергії починається з дуже простих речей, які дають швидкі наочні результати — до 30% економії. Скільки саме — дивіться у наведеній нижче таблиці.Для заощадження електроенергії потрібно зробити 5 дуже простих кроків:
  1. Знайдіть джерела витрат. Запишіть, скільки саме Ви використовуєте електроенергії щомісяця. Важливо, щоб усі члени родини усвідомили, з чого складаються комунальні витрати. Прослідкуйте, скільки електроенергії Ви витратили протягом доби, які прилади вмикали вдень, які — вночі. 
  2. Замініть однозонний електролічильник на двозонний. Власне лічильник не заощаджує електроенергію, але дозволяє сплачувати за нічним тарифом, який удвічі нижчий за денний. 
3)   Замініть лампочки. Замість традиційних ламп розжарювання краще використовувати сучасні                                   енергозберігаючі, які витрачають електроенергії у десятки разів менше.
      Енергоефективні лампи можуть служити вам декілька років, тому окупляться кілька разів. Найбільш ефективні       LED-лампи коштують недешево, тому в першу чергу їх краще замінювати в тих місцях, якими користуєтесь             найбільше часу. 

4)   Визначте «електроприлади-вампіри». Перегляньте інструкції та етикетки. З'ясуйте, які прилади скільки енергії         споживають. Застарілі електроприлади споживають більше у порівнянні з сучасними аналогами. Звертайте             увагу, який клас енергоспоживання має прилад: купуйте не нижче класу "А" і у перевірених виробників.

5)   Раціонально використовуйте електроприлади: періодично розморожуйте холодильник, у чайнику кип'ятіть               лише необхідну кількість води, вимикайте за собою світло, не залишайте прилади на ніч у розетках. Це                   елементарні речі.

6)   І головне — комплексно ставтеся до свого енергоспоживання. Адже комплексний підхід до енергоспоживання       дозволить заощадити 50-70% коштів, що витрачаютья на комунальні послуги та енергоресурси. Аби зрозуміти,       як досягти цього ефекту, краще залучити професійного енергоаудитора, який допоможе виявити походження         нераціональних витрат енергії у будинку. Енергоаудитор має також розробити план заходів для скорочення           енерговитрат, терміни їх окупності та джерела фінансування таких заходів.  До речі, енергоаудит для клієнтів         КИЇВЕНЕРГО проводить Сергій Свистюк, який знає все щодо першого і найважливішого кроку на шляху до             енергоефективності енергетичного аудиту будівель.