Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
27 серпня 2013

КИЇВЕНЕРГО реконструює розподільчі тепломережі для мешканців Борщагівки та Новобіличів

Image_ua_bigs
Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» в міжопалювальний період здійснює реконструкцію розподільчих теплових мереж централізованого опалення (ЦО) та гарячого водопостачання (ГВП) у Cвятошинському районі Києва (жилмасиви Борщагівка та Новобіличі).

Зокрема, КИЇВЕНЕРГО замінить зношені мережі ЦО та ГВП довжиною близько 10,1 км від трьох центральних теплових пунктів (ЦТП) по вул. Корольова, Жолудєва (обидва – Борщагівка) та Уборевича (Новобіличі) на нові сучасні енергозберігаючі трубопроводи. Загальна вартість робіт з перекладки цих тепломереж в зазначеному районі цьогоріч становитиме близько 20,6 млн. грн.

В рамках цих робіт на сьогоднішній день у вказаних мікрорайонах вже перекладено близько 4 км тепломереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. Закінчити роботи по реконструкції заплановано до початку опалювального сезону. Зазначені трубопроводи забезпечують теплопостачання мешканцям 27 багатоповерхівок та 6 закладам освіти.

В наступні роки в Святошинському районі заплановано продовжувати роботи з реконструкції тепломереж ЦО та ГВП, які виробили свій нормативний ресурс.

«КИЇВЕНЕРГО в теплу пору року активно готує тепломережі в густонаселених житлових районах до надійної роботи в опалювальний сезон. Протягом останніх п`яти років у Святошинському районі столиці фахівці КИЇВЕНЕРГО замінили майже 41 км зношених труб мереж центрального опалення та гарячого водопостачання на нові сучасні попередньо ізольовані. Тільки в 2012-2013 рр. в заміну тепломереж в цьому районі компанія інвестує більш ніж 35 млн грн.», – зазначив директор структурного відокремленого підрозділу «Київські теплові мережі» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Євген Глушак.

Нагадаємо, у поточному році в теплове господарство столиці КИЇВЕНЕРГО спрямує понад 270 млн. грн.