Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
10 вересня 2013

КИЇВЕНЕРГО спрямує близько 12,5 млн гривень на реконструкцію тепломереж на Подолі

Image_ua_bigs
Фахівці ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» здійснюють планову реконструкцію близько 900 м теплових мереж на Подолі. Проводиться, зокрема, заміна трьох ділянок магістральних трубопроводів діаметром від 200 до 500 мм загальною протяжністю близько 600 м по вул. Волоській, Сагайдачного та Ігоревській.

По вул. Почайнинській замінюється 280 м мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання діаметром від 50 до 200 мм. Від цих чотирьох ділянок залежить теплопостачання та гаряче водопостачання понад 120 споживачів Подолу.

Дані ділянки тепломереж були обрані до реконструкції у зв’язку із їхньою зношеністю. Так, ділянки трубопроводів по вул. Почайнинській та Сагайдачного прокладено у 60-х та 50-х рр., по вул. Волоській та Ігоревській – наприкінці 70-х-початку 80-х рр.. Крім того, ділянку тепломережі по вул. Ігоревська прокладено за застарілою бітум-перлітовою технологією. У зв’язку зі зношеністю на даних ділянках траплялися пошкодження тепломереж. Приміром, на ділянці трубопроводу по вул. Волоській упродовж 2012 року виникло 4 пошкодження.

Вартість реконструкції мереж на Подолі становитиме близько 12,5 млн гривень. Роботи здійснюються за рахунок Інвестиційної програми Компанії. Завершити усі роботи планується до початку опалювального сезону.

«Поділ – район щільної забудови, насичений інженерними комунікаціями. Одна із ділянок трубопроводів, яку ми наразі замінюємо, розташована під проїжджою частиною однієї з головних транспортних артерій району з насиченим дорожнім рухом. Чимало робіт із заміни трубопроводів на Подолі енергетикам доводиться здійснювати вручну. Втім, всі роботи ми плануємо завершити згідно зі встановлених термінів. Позитивні  результати від заміни тепломереж на даних ділянках споживачі відчують вже у поточному  опалювальному сезоні», – зазначає директор СВП «Київські теплові мережі» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Євген Глушак.

Нагадаємо, у поточному році КИЇВЕНЕРГО має намір замінити понад 30 км (у двотрубному вимірі) найбільш зношених теплових мереж столиці. Замінюються як магістральні, так і розподільчі мережі. На сьогодні рівень зношеності столичних тепломереж становить близько 60%.

Реконструкція (заміна) тепломереж – це планові роботи, які енергетики здійснюють виключно у міжопалювальний період. Графік їх проведення формується завчасно. Терміни проведення робіт зазначаються у відповідних розпорядженнях КМДА та погоджуються з районними державними адміністраціями у м. Києві.