Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
12 вересня 2013

КИЇВЕНЕРГО замінює розподільчі мережі для мешканців мікрорайону Теремки-1

Image_ua_bigs
Фахівці Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» завершують перший етап планової реконструкції розподільчих мереж на Теремках-1.

У поточному році, зокрема, здійснюється заміна близько 2,5 км мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. Від цих трубопроводів залежить теплопостачання та гаряче водопостачання  близько 40 споживачів мікрорайону.

Проводиться реконструкція 4 ділянок розподільчих мереж загальною протяжністю 1,5 км по вул. Глушкова та 3 ділянок загальною протяжністю близько 1 км по вул. Заболотного. Замінюються трубопроводи різного діаметру – від 50 до 200 мм. Мережі гарячого водопостачання перекладаються сучасними пластиковими попередньо ізольованими трубами, централізованого опалення – сталевими попередньо ізольованими трубами.

Ці ділянки трубопроводів обрані до плану реконструкції на поточний рік у зв’язку із значною кількістю пошкоджень. Мережі прокладені у 80-х роках, відтак на даний момент вони практично на межі нормативного терміну експлуатації в 25 років. До того ж високі ґрунтові води пришвидшують зовнішню корозію трубопроводів, що стає причиною появи пошкоджень. Так, лише за 2012 рік на ділянках трубопроводів по вул. Заболотного трапилося 21, а по вул. Глушкова – 12 пошкоджень.

Реконструкція здійснюється за рахунок Інвестиційної програми Компанії. Загальна вартість робіт у поточному році – близько 14 млн гривень.  Завершити перший етап планової реконструкції мереж планується згідно зі встановленим терміном – до початку опалювального сезону.

«У наступному році ми продовжимо роботи з підвищення стабільності та якості теплопостачання мешканців мікрорайону. Ми плануємо розпочати 2 етап реконструкції та замінити 2,8 км зношених мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання», – повідомив директор СВП «Київські теплові мережі» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Євген Глушак.

Нагадаємо, КИЇВЕНЕРГО здійснює планомірну роботу з заміни найбільш зношених ділянок столичних тепломереж. У поточному році фахівці Компанії мають намір замінити понад 30 км (у двотрубному вимірі) як магістральних, так і розподільчих трубопроводів. Загалом у 2013 році у розвиток теплового господарства столиці КИЇВЕНЕРГО спрямує понад 270 млн. гривень.