Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
19 жовтня 2016

Сплатити рахунок за централізоване опалення та гаряче водопостачання тепер простіше

Image_ua_bigs
У жовтні розпочався опалювальний сезон 2016-2017 рр. КИЇВЕНЕРГО нараховує плату за опалення тільки в опалювальний сезон. Тому в листопаді 2016 р. кияни почнуть отримувати рахунки із нарахуваннями за послугу з централізованого опалення. Сума до сплати визначатиметься за тепло, спожите від дати подачі теплоносія до будинку. Сплачувати рахунки необхідно до 20 числа кожного місяця за послуги, спожиті в попередньому календарному місяці.

Щоб сплачувати без черг і навіть не виходячи з дому, радимо зареєструватися в «Особистому кабінеті з гарячої води та опалення». Це безкоштовний веб-сервіс, який дає змогу не тільки вчасно сплатити рахунки платіжною картою, але й побачити нарахування, що здійснюються за особовим рахунком, проконтролювати надходження коштів, внести фактичні показання квартирних лічильників гарячої води та тепла, щоб наступного місяця отримати автоматично заповнену квитанцію. Особливо це зручно для тих, хто користується пільгами або субсидіями, адже не доведеться робити власноруч складні підрахунки.

Якщо Ви маєте намір сплатити за комунальні послуги готівкою через банк, термінал самообслуговування або ж у відділенні пошти, уважно перевірте реквізити для сплати рахунків. Нині сплатити готівкою без комісії можна в Ощадбанку, Укрпошті, Приватбанку. 

За допомогою платіжної карти можна сплатити за послуги з постачання гарячої води та опалення, скориставшись платіжними сервісами від партнерів КИЇВЕНЕРГО.

Дуже важливо повідомляти до КИЇВЕНЕРГО показання квартирних лічильників гарячої води та тепла. Вносити показання до Особистого кабінету з ГВП-ЦО рекомендується впродовж останнього тижня кожного місяця. Щомісяця у перший тиждень функція передачі показань лічильників у Особистому кабінеті призупиняється, оскільки проводяться нарахування сум до сплати та формування рахунків за спожиті у попередньому місяці послуги. Проте доступ до інших можливостей Особистого кабінету залишається відкритим.

Нагадаємо, КИЇВЕНЕРГО нараховує плату за послугу з централізованого опалення тільки в опалювальний сезон (Постанова НКРЕКП № 1171 від 31.03.2015). Рахунок за опалення, який надходить клієнтам у міжопалювальний період, можна використати для сплати заборгованості за послуги минулих періодів або для внесення авансової сплати за послугу, що надаватиметься в наступному опалювальному сезоні.