Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
26 жовтня 2016

Паперові рахунки відходять у минуле

Image_ua_bigs
Якщо Ви є побутовим клієнтом з електроенергії та регулярно сплачуєте рахунки онлайн в Особистому кабінеті КИЇВЕНЕРГО, пропонуємо скористатися можливістю відмовитися від одержання паперових рахунків. 

Для цього достатньо виставити відповідні налаштування в Особистому кабінеті:
1)  зайдіть до Особистого кабінету КИЇВЕНЕРГО
2)  оберіть пункт меню Кошти => Рахунки
3)  перейдіть за посиланням «Детальніше/Налаштувати» (див. мал. 1)

4)  на сторінці, що відкрилася оберіть пункт «Користувач самостійно отримує рахунки на сайті» (див. мал. 2)

Мал. 1

Мал. 2


Регулярно користуючись Особистим кабінетом Ви щомісяця маєте можливість бачити нарахування, що проводить КИЇВЕНЕРГО і у разі, якщо у Вас з’являються питання щодо нарахувань — можете оперативно їх вирішити.

Якщо ж Ви розраховуєте суму до сплати та проводите платежі за електроенергію у платіжних онлайн-сервісах (Portmone.com, Приват24, Ipay.ua тощо) і Вам не потрібні паперові рахунки, Ви також можете відмовитися від їх отримання в Особистому кабінеті КИЇВЕНЕРГО. Але у такому разі рекомендуємо продовжувати заходити до Особистого кабінету в зручний для Вас час, щоб проконтролювати стан розрахунків (відсутність заборгованості або переплати). Зауважимо, що платежі та показання лічильників, відправлені через платіжні системи, надходять до Особистого кабінету та починають обліковуватися із затримкою у 3-5 днів. Миттєво сплата за електроенергію зараховується тільки у разі, коли її було виконано через Особистий кабінет КИЇВЕНЕРГО.
 
 

Якщо Ви відмовилися від паперових рахунків, але впродовж трьох місяців від Вас не надходять платежі і внаслідок цього починає накопичуватися заборгованість,  КИЇВЕНЕРГО знову почне надсилати Вам паперові рахунки, де буде врахована вартість усієї спожитої, але не сплаченої електроенергії. 

У разі подальшого накопичення заборгованості буде надіслано попередження про відключення від електропостачання. Після чого, в разі непогашення боргу через 30 днів з моменту вручення попередження, буде припинено надання цієї послуги. 

Оплата комунальних послуг через інтернет — швидкий і зручний у користуванні сервіс. До того ж, якщо Ви підтримаєте починання КИЇВЕНЕРГО щодо переходу на електронні розрахунки, цим Ви зробите свій внесок у раціональне використання природних ресурсів, зокрема деревини, з якої виготовляється папір, який у свою чергу використовується для друкування паперових рахунків.