Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
29 листопада 2016

Показання електролічильника можна повідомити телефоном в автоматичному режимі

Image_ua_bigs
В КИЇВЕНЕРГО вдосконалили систему телефонного меню — IVR. Відтепер клієнт має можливість повідомити показаня спожитої електроенергії телефоном в автоматичному режимі.
 
Для цього потрібно зателефонувати на номер 1588 або (044) 202-1588 та обрати кнопку «3» в головному меню. У нагоді також стануть голосові підказки, що допоможуть обрати потрібну автоматичну функцію.

Нововведення дасть змогу клієнтам заощадити час у процесі передання показань телефоном, адже тепер це можна робити самостійно без необхідності спілкуватися з оператором контакт-центру.

Доречі, окрім телефона передавати показання електролічильника можна також через Особистий кабінет з електроенергії. Це ще швидше та зручніше, адже окрім функції з передання показань тут також можна контролювати нарахування за електроенергію, відстежувати рівень свого електроспоживання, швидко сплатити онлайн платіжною карткою та скористатися багатьма іншими корисними функціями.

Для КИЇВЕНЕРГО можливість передання показань в автоматичному режимі дасть змогу прискорити обробку запитів від клієнтів, зменшити час очікування на відповідь оператора та підвищити якість обслуговування. Нагадаємо, контакт-центр КИЇВЕНЕРГО працює цілодобово та без вихідних.