Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
05 грудня 2016

Сплачувати за спожиті послуги КИЇВЕНЕРГО без комісії можна через сайт PayHub.com.ua

Image_ua_bigs
КИЇВЕНЕРГО разом із банком-партнером ПУМБ презентує зручний онлайн-сервіс PayHub, через який можна сплатити за спожиту електроенергію, гаряче водопостачання та тепло без комісії за допомогою карток будь-яких банків в Україні. Також на PayHub.com.ua можна безпечно заплатити й за інші комунальні послуги без комісії, поповнити мобільний телефон, переказати гроші, тощо.

Електронний платіжний сервіс PayHub вирізняється серед інших схожих систем функцією, яка стане в нагоді клієнтам КИЇВЕНЕРГО. Клієнт, який зареєстрований в Особистому кабінеті КИЇВЕНЕРГО з електроенергії, може ввести в PayHub поточні показники лічильника, отримати дані свого рахунку, та скористатися функцією нарахування суми до сплати, що діє в Особистому кабінеті КИЇВЕНЕРГО. Це є гарантією того, що сформована клієнтом сума до сплати та нарахування, що проводить КИЇВЕНЕРГО збігатимуться, оскільки застосовується той же алгоритм розрахунку, і сума до сплати формується на підставі чинних тарифів з урахуванням наявних у клієнта пільг чи субсидій.

Крім того, як і раніше, клієнти КИЇВЕНЕРГО можуть сплачувати за комунальні послуги платіжною карткою через такі платіжні системи як Приват24, Portmone, iPay, PayMaster, а також готівкою — через термінали самообслуговування, відділення Укрпошти, ПриватБанку та інших банківських установ.