Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
12 грудня 2016

У грудні 2016 КИЇВЕНЕРГО запрошує юридичних клієнтів зробити звіряння спожитих за рік обсягів електроенергії

Image_ua_bigs
КИЇВЕНЕРГО нагадує своїм юридичним споживачам електричної енергії про необхідність оформлення акту звіряння у паперовій формі. Ця нескладна щорічна процедура дасть змогу зафіксувати вже сплачені обсяги споживання електроенергії у порівнянні із фактично спожитими. 

Щоб отримати акт звіряння, необхідно звернутися до центру обслуговування клієнтів, закріпленого за організацією-споживачем. У разі, якщо організація має заборгованість або переплату з електропостачання, необхідно оформити на папері акт звіряння з КИЇВЕНЕРГО для підтвердження наявної заборгованості чи переплати*

Нагадуємо, що користувачі Особистого кабінету КИЇВЕНЕРГО для юридичних споживачів електричної енергії можуть вносити показання приладів обліку, переглядати та контролювати нарахування за спожиту електроенергію, переглядати встановлені ліміти потужності та споживання електричної енергії. Нажаль, оформити акт звіряння з фіксованим сальдо в Особистому кабінеті неможливо, тому КИЇВЕНЕРГО  запрошує юридичних споживачів електроенергії відвідати центри обслуговування клієнтів з 1 по 31 грудня 2016 р.

------------------------
* Відповідно до ст.10 Закону України від 16.07.1999 № 996-ХІV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та на підставі Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів від 02.09.2014 №879 та ін.