Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
20 грудня 2016

Кияни, що мешкають у будинках без теплолічильників, за два місяці заощадили на опаленні 121,7 млн грн

Image_ua_bigs
Кияни, будинки яких не обладнані теплолічильниками, заощадили за жовтень та листопад більше 121,7 млн грн. Нарахування за централізоване опалення компанія КИЇВЕНЕРГО проводила відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №865, яка визначає нову методику нарахування плати за послуги з централізованого опалення в будинках без лічильників. Нарахування по новій методиці відбувається на підставі середньозваженого споживання в будинках з лічильниками.

У відповідності до затвердженої методики, вартість опалення для клієнтів КИЇВЕНЕРГО у будинках без лічильників за листопад становить близько 20,75 грн за 1 м². Порівняно з методикою розрахунку вартості опалення за методикою КМУ, доведеної до теплопостачальних компаній урядовою постановою № 1037, ефект економії склав близько 12 грн/ м². 

Також у платіжках мешканців столичних багатоповерхівок без теплолічильників буде відображено перерахунок вартості опалення у жовтні. Сума перерахунку індивідуальна для кожного будинку і залежить від кількості діб надання послуги у жовтні. Нагадаємо, підключення житлового сектору столиці цього року почалося з 12 жовтня і тривало 10 діб. Будинки під управлінням ОСББ і ЖБК приєднувались до системи централізованого опалення за заявками. Саме тому кількість днів наявності опалення у столичних будинках відрізняється.

Доставка рахунків за опалення та гаряче водопостачання буде завершена  до 24 грудня. Це пов’язане з тим, що постанова, яка визначає нову методику, набула чинності лише 9 грудня. Оплачувати рахунок можна до кінця календарного місяця. Для своєчасного зарахування оплат за комунальні послуги, КИЇВЕНЕРГО закликає  клієнтів сплати рахунки до 29 грудня. Найкраще користуватися для цього Особистим кабінетом з гарячої води та опалення на сайті www.kyivenergo.ua, де окрім функції оплати за допомогою платіжної картки, є можливість переглянути інші дані стосовно нарахувань та розрахунків за ці дві комунальні послуги. 

Детальніше з новим алгоритмом розрахунку вартості опалення можна ознайомитись тут.