Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
17 січня 2017

Грудневі нарахування за опалення містять обсяг спожитого тепла за грудень та частину листопада

Image_ua_bigs
Компанія КИЇВЕНЕРГО звертає увагу побутових клієнтів на порядок формування грудневих рахунків за централізоване опалення, які надійдуть киянам у січні 2017 р.
 
На сьогодні майже 90% тепла, яке споживає столиця,  забезпечене приладами обліку тепла. Починаючи з грудня 2016 року, зняття показань будинкових лічильників для нарахувань за опалення відбувається у 2 останні дні місяця, а не з 19-го по 26-е число, як раніше. Тому кількість днів надання послуги, відображена в платіжках за грудень мешканців будинків із лічильниками, складається із залишкової кількості днів надання послуги у листопаді та протягом усього грудня. 
 
Зміна дат зняття показань викликана, по-перше, затвердженими механізмами щомісячного нарахування субсидій, які нараховуються за календарний місяць. (Станом на сьогодні близько 30% клієнтів КИЇВЕНЕРГО отримує державну допомогу на оплату комунальних послуг.) А по-друге, дозволить задовольнити численні запити киян стосовно різної кількості днів надання послуги в тому чи іншому місяці. Протягом грудня контакт-центром та центрами обслуговування клієнтів зафіксовано десятки тисяч звернень киян за роз’ясненням стосовно того, чому у різних будинків різні нарахування за опалення. 
 
Дата зняття показань будинкового теплолічильника та обсяги тепла, спожитого будинком, зазначені на платіжці КИЇВЕНЕРГО за опалення, а також в «Особистому кабінеті з гарячої води та опалення» на сайті компанії. 
 
Вартість опалення у грудні 2016 року для киян, які мешкають у будинках без лічильників, склала 31,27 грн/м² при нормативі 32,97 грн/м². Нарахування здійснювалися згідно прийнятої у листопаді Постанови Кабінету Міністрів України №865:  вартість централізованого опалення для будинків без лічильників розраховується за усередненим показником споживання будинків із лічильниками, відповідно до житлової площі.
 
Таким чином, усі грудневі рахунки за опалення у столиці базуються на фактичних показаннях будинкових приладів обліку. Кількість спожитого будинком тепла залежить від температури повітря (чим холодніше, тим більше тепла споживає будинок) та енергоефективності будівлі. Мешканці будинків з лічильниками отримали за опалення протягом жовтня-грудня платіжки за тепло, спожите за цей період. 
 
Нагадуємо, що оплачувати послуги КИЇВЕНЕРГО слід за платіжними документами чи за допомогою веб-сервісів компанії – «Особистий кабінет з гарячої води та опалення» і «Особистий кабінет з електроенергії».