Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
14 квітня 2017

У Києві вартість опалення в березні на 41% нижче нормативної

Image_ua_bigs
Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу на порядок формування березневих рахунків за централізоване опалення, які прийдуть вам в квітні 2017 року.
Вартість опалення в березні 2017 року для киян, які проживають в будинках без лічильників, склала 19,45 грн/м² при нормативній вартості 32,97 грн/м². Нарахування здійснювалися відповідно до прийнятої в листопаді 2016 року Постанови КМУ № 865, згідно з якою вартість централізованого опалення в будинках без лічильників розраховується за усередненими показаннями споживання будинків із лічильниками.

Обсяг спожитого будинком тепла залежить від температури повітря (чим холодніше, тим більше тепла потрібно для обігріву будинку) та енергоефективності будівлі. Дані про обсяги теплоенергії, спожитої кожним столичним будинком із лічильником, вказуються щомісяця на платіжці КИЇВЕНЕРГО за опалення і в «Особистому кабінеті по гарячій воді і опаленню» на сайті компанії www.kyivenergo.ua

Нагадаємо, в поточному опалювальному сезоні майже 90% тепла, що споживає столиця, забезпечено теплолічильниками. Це гарантує коректність і прозорість нарахувань за опалення.

Зняття показань будинкових лічильників для нарахувань за опалення відбувається в останні дні місяця. На сьогодні 4 тис. будинкових теплолічильників столиці в зоні обслуговування КИЇВЕНЕРГО вже обладнані модемами дистанційної передачі даних. Автоматизація зняття показань виключає ймовірність помилок через людський фактор. До початку наступного опалювального сезону компанія планує обладнати такими модемами всі лічильники у своїй зоні обслуговування.