Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
14 квітня 2017

Сплачуйте за тепло та гарячу воду без комісії через PayHub

Image_ua_bigs
За допомогою зручного онлайн-сервісу PayHub від банку ПУМБ клієнти КИЇВЕНЕРГО можуть сплатити за гаряче водопостачання та опалення без комісії. 
Відтепер сплатити за спожиті послуги можна через PayHub на сайті КИЇВЕНЕРГО за допомогою карток будь-яких українських банків.
 
Для цього в Особистому кабінеті з гарячої води та опалення клієнту потрібно обрати PayHub, ввести у відповідну форму для сплати поточні показники лічильника та сформувати рахунок. 
 
Завдяки інтеграції PayHub в Особистий кабінет сформована клієнтом сума та нарахування КИЇВЕНЕРГО збігатимуться, оскільки застосовується той же алгоритм розрахунку, що і в Особистомі кабінеті з гарячої води та опалення. Сума до сплати у веб-сервісі PayHub формується на підставі чинних тарифів з урахуванням наявних у клієнта пільг чи субсидій. 
 
На PayHub.com.ua можна безпечно сплатити й за інші комунальні послуги без комісії: поповнити мобільний телефон, переказати гроші, тощо. Така функція доступна для клієнтів банку ПУМБ  протягом 90 днів після реєстрації. 
 

Крім того, клієнти КИЇВЕНЕРГО можуть сплачувати за комунальні послуги платіжною карткою через Приват24, Portmone, iPay, PayMaster. А також готівкою — через термінали самообслуговування, відділення Укрпошти, ПриватБанку та інших банківських установ.