Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
19 квітня 2017

Гаряче водопостачання, припинене через гідравлічні випробування, відновлено

Image_ua_bigs
Через низьку температуру повітря ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» призупинило гідравлічні випробування тепломереж та відновило постачання гарячої води тим будинкам, де воно було призупинено через технологічні вимоги. Відповідне протокольне  рішення  КМДА Компанія отримала 18 квітня.  


 

Гідравлічні випробування призупинені від всіх теплоджерел, де вони були розпочаті, крім станції теплопостачання № 2: на цьому етапі проведення випробувань це технологічно неможливо. Без гарячого водопостачання залишаються споживачі 298 житлових будинків Подільського району столиці. 

Нагадаємо, готуючись до наступного опалювального сезону, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», за погодженням міської влади, 10 квітня розпочала гідравлічні випробування тепломереж, що знаходяться у зоні відповідальності компанії. 

 
Гідравлічні випробування – це метод діагностики, що застосовується компанією щороку одразу після закінчення опалювального сезону і по серпень включно, щоб завчасно виявити та полагодити до початку наступного опалювального сезону пошкоджені та зношені ділянки тепломереж. Згідно нормативам, випробування здійснюються за допомогою води температурою до +40°С, що подається до тепломереж з підвищеним тиском. Через це технологічно неможливо випробувати тепломережу без відключення гарячої води. Графік проведення випробувань щороку погоджується з КМДА.
 

Проведення гідравлічних випробувань буде відновлено 24 квітня.


service_history-topДізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна за допомогою
         спеціального сервісу на сайті для клієнтів КИЇВЕНЕРГО. Після того як споживач обере свій район та вулицю,
         на екрані з’явиться інформація про термін тимчасової відсутності гарячої води.