Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
04 травня 2017

4 травня розпочинаються гідравлічні випробування тепломереж на Виноградарі

Image_ua_bigs
Готуючись до наступного опалювального сезону, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», за погодженням міської влади, продовжує гідравлічні випробування столичних тепломереж, що знаходяться у зоні відповідальності компанії.  З 3 та 4 травня гаряче водопостачання на час проведення випробувань припинене для частини споживачів Святошинського та Подільського районів столиці.

З 3 по 17 травня випробування тепломереж проводяться від районної котельні «Веркон». На цей період  гаряче водопостачання тимчасово припинено для 24 житлових будинків, 1 дитсадка  та 11 відомств у Святошинському районі.   

З 4 по 18 травня випробування тепломереж проводяться від районної котельні «Виноградар». На цей період  гаряче водопостачання тимчасово припинено для 245 житлових будинків, 5 лікувальних закладів, 24 дитячих садків, 13 шкіл та 70 відомств у Подільському районі столиці.
 
Гідравлічні випробування – це метод діагностики, що застосовується компанією щороку одразу після закінчення опалювального сезону і по серпень включно, щоб завчасно виявити та полагодити до початку наступного опалювального сезону пошкоджені та зношені ділянки тепломереж. Згідно нормативам, випробування здійснюються за допомогою води температурою до +40°С, що подається до тепломереж з підвищеним тиском. Через це технологічно неможливо випробувати тепломережу без відключення гарячої води. Графік проведення випробувань щороку погоджується з КМДА.
 

Дізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна за допомогою спеціального сервісу на сайті для клієнтів КИЇВЕНЕРГО. Після того як споживач обере свій район та вулицю, на екрані з’явиться інформація про термін тимчасової відсутності гарячої води. 

КИЇВЕНЕРГО звертається до киян із проханням бути уважними та дотримуватись заходів безпеки: при виникненні провалин ґрунту чи асфальту або появи води чи пари на поверхні за жодних обставин не наближатися до них. За можливості прослідкуйте, аби до них ніхто не підходив до приїзду оперативно-відновлювальних бригад, та повідомте про пошкодження контакт-центр КИЇВЕНЕРГО за номером 15-88 (з мобільного – 202-15-88).
Компанія також просить водіїв не паркувати автівки над люками теплових камер, що підвищує ймовірність пошкодження транспорту та унеможливлює оперативне відключення пошкоджених ділянок.

КИЇВЕНЕРГО перепрошує своїх клієнтів за тимчасові незручності, які зумовлені необхідністю якісної підготовки столичних тепломереж до наступного опалювального сезону.