Особистий кабiнет 3

Натиснiть,
щоб увійти до Особистого кабiнету

Контакти 3

Натисніть,
щоб подивитися контакти

1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
22 червня 2017

Борг Києва за електроенергію становить понад 1 млрд грн

Image_ua_bigs
Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» на 1 червня 2017 р. становив понад 1 млрд грн.Протягом травня він збільшився на 1,8 млн грн.
У травні заборгованість за електроенергію перед Компанією продемонстрували підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, державний бюджет з компенсації пільг та субсидій та населення. Сумарно заборгованість цих споживачів становить 532,1 млн грн.

Так, підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності за підсумками травня зменшили борги за електроенергію на 5,1млн грн до 399,8 млн грн. Найбільший боржник ПАТ «АК «Київводоканал» – збільшив суму боргу до 170,1 млн грн з 158,3 млн грн. КП «Київський метрополітен» за травень 2017 року збільшив заборгованість на 32,7 млн грн – до 99,9 млн грн.
 

Динаміка заборгованості за електроенергію перед КИЇВЕНЕРГО за травень 2017 р. за категоріями споживачів, млн грн


Населення м. Києва протягом травня 2017 р. збільшило заборгованість за спожиту електричну енергію перед КИЇВЕНЕРГО на 5,3 млн грн – до 378,5 млн грн. Збільшення заборгованості зафіксоване по всіх районах столиці, крім Дарницького і Печерського районів.

Найбільшими боржниками за електроенергію перед КИЇВЕНЕРГО є споживачі Дарницького, Святошинського та Солом'янського районів. Їхня заборгованість на 1 червня 2017 р. становила 53,8 млн грн, 44,5 млн грн та 42,9 млн грн відповідно.
 

Стан розрахунків населення за спожиту електричну енергію на 1 червня 2017 р.


КИЇВЕНЕРГО закликає своїх клієнтів своєчасно розраховуватися за спожиті послуги та не накопичувати борги за електроенергію. Адже від цього залежить здатність Компанії забезпечити столицю необхідними обсягами електроенергії, а також своєчасність та оперативність реалізації ремонтних робіт у випадку аварійних ситуацій.

Відповідно до законодавства, всю вироблену електроенергію Компанія зобов'язана продавати в Оптовий ринок електроенергії, а потім закуповувати на ньому необхідну кількість для потреб споживачів. Оператором цього ринку є ДП «Енергоринок», через який здійснюються всі розрахунки. Алгоритм розрахунків затверджує НКРЕКП.