Новини
12 вересня 2017

Борг «Водоканал-Сервісу» перевищив 32 млн грн

Image_ua_bigs
Сьогодні мешканці будинків ОСББ і ЖБК, що входять до складу ТОВ «Водоканал-Сервісу» прийшли до «Київенерго» з вимогою відновити постачання гарячої води.
Повідомляємо, що «Київенерго» не має прямих договорів на гаряче водопостачання з мешканцями цих будинків. ТОВ «Водоканал-Сервіс» купує у «Київенерго» теплоенергію, з якої виготовляє гарячу воду і продає мешканцям будинків. Борг «Водоканал-Сервісу» за спожиту теплоенергію на сьогодні складає 32,24 млн грн. Розраховуватися з постачальником теплоенергії товариство не вважає за потрібне протягом кількох років, при цьому плату з мешканців будинків збирає вчасно, за словами людей, має мільйонні борги за холодну воду  і перед «Київводоканалом», з яким також розрахунки не проводять. 
 
Керівництво компанії «Київенерго» роз’яснило пікетувальникам ситуацію, в якій вони вимушено опинилися через недобросовісну поведінку «Водоканал-Сервісу». Як і те, що проблематика цього ТОВ відома і нам, і місту. «Київенерго» неодноразово пропонувало мешканцям перейти на прямі договори з компанією – тоді вчасна сплата отриманих послуг дозволяє не накопичувати борги та мати можливість отримувати послугу. 


В іншому випадку – залишається тільки домагатися прозорих розрахунків від керівників свого ТОВ, а постачальникам комунальних послуг  – звертатися до суду з вимогою зобов’язати сплатити свої рахунки недоброчесного споживача.  
 

Нагадаємо, що через мільярдні борги за газ та його транспортування, накопичені внаслідок боргів столиці за тепло, та затримки компенсації держбюджетом пільг та субсидій, в столиці від газопостачання наразі відключено 58  котелень, які обслуговують  425  житлових будинків. 


На звернення «Київенерго» з проханням відновити газопостачання котелень,  «Київгаз» вчергове відповів відмовою.

Загалом в Києві, в зоні обслуговування «Київенерго», на сьогодні без гарячого водопостачання через відключення газу, борги, планові та аварійні ремонти, – 1222 будинки. 
Усі звернення мешканців будинків, що прийшли сьогодні вимагати захисту своїх прав, ми взяли до опрацювання. І, вже вкотре, будем намагатися знайти вирішення цієї ситуації спільно з міською владою, мешканцями та представниками  «Водоканал-Сервісу».