Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
13 вересня 2017

Борг столиці за тепло становить 2,6 млрд грн

Image_ua_bigs
Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» на 1 вересня склала 2,6 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед КИЇВЕНЕРГО мають населення і ЖЕО столиці –1,35 млрд грн та 690 млн грн відповідно.


Суттєву заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив державний бюджет. На 1 вересня  2017 року заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становила  43,6 млн грн, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій – 304,2 млн грн (з врахуванням протоколів за серпень 2017 р.).
Критична ситуація з розрахунками за опалення і гарячу воду зберігається в Святошинському (178,6 млн грн) і Деснянському (179,4 млн грн) районах.

Сумарна заборгованість населення за опалення і гарячу воду перед КИЇВЕНЕРГО на 1 вересня 2017 р.  склала 1,35 млрд грн. Заборгованість жителів столиці за опалення становить 810,4 млн грн, борг за гарячу воду – 539,5 млн грн. 

У перерахунку на одного жителя району найбільші борги перед компанією за опалення і гарячу воду мають мешканці Печерського району – 2,8 тис. грн.
Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги Компанії накопичили споживачі Подільського району – 5,6 млн грн (вул. Вишгородська, 45), Печерського – 2,6 млн грн (вул. Євгена Коновальця, 44а) та Солом'янського – 1,8 млн грн (вул. Михайла Донця, 2А).

 

Підкреслимо, що КИЇВЕНЕРГО не має інших фінансових джерел для погашення заборгованості за спожитий газ, крім розрахунків споживачів, тому недотримання платниками фінансової дисципліни ставить під загрозу роботу Компанії як стабільного постачальника соціально важливих послуг киянам. Сплачені клієнтами кошти зараховуються на спеціальні рахунки, з яких, згідно алгоритму НКРЕКП, автоматично перераховуються на оплату за газ та його транспортування.