Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
21 листопада 2017

Борг столиці за тепло становить 2,9 млрд грн

Image_ua_bigs
Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» на 1 листопада склала 2,9 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед КИЇВЕНЕРГО мають населення і ЖЕО столиці – 1,52 млрд грн та 674 млн грн відповідно.

Суттєву заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив державний бюджет. На 1 листопада 2017 року заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становила 32,9 млн грн, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій за тепло- та електроенергію – 460, 4 млн. грн.

Найбільш критична ситуація з розрахунками населення за опалення і гарячу воду в Святошинському (205,4 млн грн) і  Деснянському (209 млн грн) районах.Сумарна заборгованість населення за опалення і гарячу воду перед КИЇВЕНЕРГО на 1 листопада 2017 р.  склала 1,52 млрд грн. Заборгованість жителів столиці за опалення становить 861,9 млн грн, борг за гарячу воду – 659,6 млн грн. 


У перерахунку на одного жителя району найбільші борги перед компанією за опалення і гарячу воду мають мешканці Подільського району – 1,82 тис. грн.

Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги Компанії накопичили споживачі Подільського – 5,3 млн грн (вул. Вишгородська, 45) та Печерського – 2,3 млн грн (вул. Євгена Коновальця, 44а).
 

Підкреслимо, що КИЇВЕНЕРГО не має інших фінансових джерел для погашення заборгованості за спожитий газ, крім розрахунків споживачів, тому недотримання платниками фінансової дисципліни ставить під загрозу роботу Компанії як стабільного постачальника соціально важливих послуг киянам. Сплачені клієнтами кошти зараховуються на спеціальні рахунки, з яких, згідно алгоритму НКРЕКП, автоматично перераховуються на оплату за газ та його транспортування.