Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
13 грудня 2017

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» завершило капітальний ремонт енергоблоку №1 на ТЕЦ-

Image_ua_bigs
На ТЕЦ-6 завершено капітальний ремонт енергоблоку №1. Ремонт тривав майже 4 місяці. За цей час працівники ТЕЦ разом із підрядними організаціями зробили великий об’єм робіт: продіагностували обладнання енергоблоку, відремонтували його та замінили пошкодженні деталі. Тож зиму блок зустрічає у плановій робочій готовності. 


Під час ремонту великий обсяг робіт здійснено на турбіні енергоблоку, генераторі, підігрівачах високого тиску, котельному обладнання та ін. Ремонтні роботи КИЇВЕНЕРГО виконувало силами своїх фахівців та залучених підрядних організацій. 

Два енергоблоки на ТЕЦ-6 кожні чотири роки по черзі зупиняють для капітального ремонту. Це сприяє відновленню первинних властивостей обладнання, максимальному наближенню його коефіцієнта корисної дії до розрахункового. Щоразу до і після ремонту проводяться випробування,  завдяки яким визначається результат проведеної роботи. 

Енергоблок – це комплекс обладнання (котел, турбіна, генератор, трансформатор, трубопроводи,  теплообмінники та ін.), за допомогою якого нагрівається вода, утворюється пара, виробляється електроенергія та підігрівається вода для забезпечення Києва теплом та гарячою водою.
 

Нагадаємо, що капремонт енергоблоку №2 було виконано в минулому році, а капремонтом енергоблоку №1 на ТЕЦ-6 завершили ремонтну кампанію 2017 року.