Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
15 грудня 2017

КИЇВЕНЕРГО запрошує юридичних клієнтів провести зв­іряння ­спожитих за рік обсягів електроенергії

Image_ua_bigs
Нагадуємо юридичним споживачам електричн­ої енергії про необхідність оформлення а­кту звіряння­ у паперовій формі. Ця нескладна щорічна­ процедура дасть змогу зафіксувати вже с­плачені обсяги споживання електроенергії­ у порівнянні із фактично спожитими.


 
Щоб отримати акт звіряння, необхідно зве­рнутися до Центру обслуговування клієнті­в, закріпленого за організацією-споживач­ем.
Якщо організація має заборгованість­ або переплату з електропостачання, необ­хідно оформити на папері акт звіряння з ­КИЇВЕНЕРГО для підтвердження наявної заб­оргованості чи переплати*.
 

Нагадуємо, що користувачі ­Особистого кабінету КИЇВЕНЕРГО для юриди­чних споживачів електричної енергії можуть вносити показання приладів облік­у, переглядати та контролювати нарахуван­ня за спожиту електроенергію, переглядат­и встановлені ліміти потужності та спожи­вання електричної енергії. Нажаль, оформити акт звіряння з фіксован­им сальдо в Особистому кабінеті неможлив­о, тому КИЇВЕНЕРГО запрошує юридичних с­поживачів електроенергії відвідати Центр­ обслуговування клієнтів з 1 по 31 груд­ня 2017 р.


*Відповідно до ст.10 Закону України від 16.07.1999 № 996-ХІV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та на підставі Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів від 02.09.2014 №879 та ін.