Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
29 грудня 2017

Передавати показання лічильників та сплачувати за опалення й гарячу воду через Інтернет стало ще простіше

Image_ua_bigs
Особистий кабінет КИЇВЕНЕРГО для передачі показань та розрахунків за опалення й гарячу воду став зручнішим для клієнтів. Зокрема, в ньому спрощено реєстрацію нових клієнтів. Щоб зареєструватися, тепер не потрібно вносити дані з останньої сплаченої квитанції, як це було донедавна. Достатньо вписати номер особового рахунку та ввести пароль для входу. Така новація особливо актуальна для клієнтів, які заселяються в новобудови чи переходять на прямі договори з КИЇВЕНЕРГО. Вони можуть користуватися Особистим кабінетом, не чекаючи першої оплати.

Варто зазначити, що веб-сервіс для передачі показань та сплати за опалення та гаряче водопостачання стає все популярнішим серед клієнтів КИЇВЕНЕРГО. Він працює з червня минулого року і за півтора роки в ньому зареєструвалось близько 350 тис. клієнтів. Тут зручно  вносити показання лічильників гарячої води та опалення (задля коректних нарахувань це необхідно робити протягом останнього тижня кожного місяця), оплачувати спожиті послуги, контролювати нарахування. Історія платежів, нарахувань та показань лічильників у клієнта завжди під рукою.

Активно розвиваючи веб-сервіси для клієнтів, КИЇВЕНЕРГО прагне надати максимально зручні рішення оплати спожитих послуг та контролю нарахувань. Ставку на веб-сервіси як один з пріоритетних напрямків розвитку клієнтоорієнтованості компанія зробила кілька років тому.
Щороку кількість клієнтів, які надають перевагу онлайн-розрахункам за опалення та гарячу воду зростає. За листопад 2017 р. від побутових клієнтів КИЇВЕНЕРГО через платіжні онлайн-сервіси надішло 45% платежів за опалення та гарячу воду й 55% – за електроенергію. На початку 2017 р. ці показники становили відповідно 27% та 43%.
 
«Клієнти користуються різними системами інтернет-платежів – банківські сайти, платіжні онлайн-системи, мобільні додатки тощо.  Зі свого боку, ми вдосконалюємо власні  сервіси та створюємо нові. З їхньою допомогою клієнт може максимально комфортно, швидко та без додаткових комісій оплатити спожиті послуг та отримати усю інформацію щодо нарахувань», – зазначив директор СВП «Київська енергопостачальна компанія» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Андрій ТАЛЯР.