1588 або
(044) 202-1588
згідно з тарифами відповідного оператора зв'язку
Новини
12 лютого 2018

Новатори КИЇВЕНЕРГО стали кращими в рейтингу бережливого виробництва Lean Award

Команда вдосконалень ТЕЦ-6 ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» вийшла в лідери читацького голосування рейтингу українських Lean-новаторів від бізнес-видання Delo.ua.

У центрі концепції Lean, що надзвичайно популярна серед світової бізнес-спільноти,  – бережливе виробництво, яке дозволяє підприємству раціонально використовувати кошти й ресурси.

Команда ТЕЦ-6, за яку читачі Delo.ua віддали майже 1,5 тис. голосів, – заступник начальника котлотурбінного цеху Михайло Ткаченко та провідний інженер дільниці налагодження Володимир Тодосієнко – запропонували рішення, що дозволило збільшити коефіцієнт корисної дії котла найбільш потужної в Україні ТЕЦ, яка забезпечує теплом чимало киян.
 
«Суть ідеї полягала в збільшенні без фінансових витрат температури повітря перед вентилятором котла і як наслідок – коефіцієнта корисної дії всієї установки. Підняти температуру вдалося за рахунок подачі нагрітого повітря з цехового приміщення, де в холодну пору року значно тепліше, ніж на вулиці. Проект дозволяє  економити близько 8 млн грн на рік», пояснюють раціоналізатори КИЇВЕНЕРГО.
КИЇВЕНЕРГО як сучасна енергетична компанія зацікавлена в розвитку новаторських ідей своїх працівників. Вже кілька років діє проект «Новатор», в рамках якого відзначають кращих раціоналізаторів та впроваджують у життя їх рішення.

У 2017 р. працівники «Київських ТЕЦ» подали більше тисячі раціоналізаторських ідей, а загальний економічний ефект від їх реалізації склав майже 40 млн грн.