Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
01 листопада 2013

КИЇВЕНЕРГО повністю замінить понад 11 км труб центрального опалення та гарячого водопостачання у чотирьох районах Києва

Image_ua_bigs
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» за зверненням районних адміністрацій Голосієвського, Деснянського, Святошинського і Шевченківського районів та на численні прохання мешканців прийняло рішення про повну заміну ділянок зношених тепломереж, загальною протяжністю 11,4 км. Ці теплові мережі не підлягають ремонтам та загрожують надійному теплопостачанню 34 будинків у столиці.

Даний пілотний проект із повної заміни особливо складних ділянок тепломереж дозволить більш надійно забезпечувати теплом мешканців та гостей столиці у зимовий період. КИЇВЕНЕРГО ставить за мету поетапно, впродовж трьох років, перейти від локальних ремонтів до системи комплексної заміни найбільш зношених ділянок тепломереж.

Трубопроводи, які забезпечують центральне опалення та гаряче водопостачання близько 4 тис квартир у зазначених районах, експлуатуються від 28 до 46 років та вичерпали свій нормативний ресурс. Упродовж 2012-2013 років на них було ліквідовано близько 250 пошкоджень. У міжопалювальний період під час гідравлічних випробувань тепломереж енергетики КИЇВЕНЕРГО ліквідували ряд пошкоджень на цих трубопроводах, але після підключення мешканців до центрального опалення знову з’явились пошкодження на цих ділянках.

Усі роботи заплановано провести впродовж одного місяця із незначним дискомфортом для людей — відключенням від центрального опалення до 1 доби, гарячого водопостачання — до 2 діб.

КИЇВЕНЕРГО узгодила графіки робіт із реконструкції тепломереж із адміністраціями зазначених районів. Підрядники розпочали підготовчі роботи.

«На реалізацію проекту компанія спрямує майже 10 млн грн. КИЇВЕНЕРГО докладає всіх зусиль для того, щоби цього року до приходу холодної погоди усі мешканці були забезпечені теплом Компанія дякує громаді Києва за ініціативність та ефективну співпрацю, а також за терпіння у зв’язку із ремонтами тепломереж», — зазначив генеральний директор ПАТ КИЇВЕНЕРГО Олександр Фоменко.
 

Перелік об’єктів, залучених до пілотного проекту