Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
05 листопада 2013

КИЇВЕНЕРГО оперативно ліквідовує пошкодження ділянки тепломагістралі, яка забезпечує теплопостачанням близько 100 споживачів Шевченківського району

Image_ua_bigs
Оперативна бригада публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» ліквідовує пошкодження ділянки магістрального трубопроводу від ТМ 3 СТ-1 у Шевченківському районі столиці на перетині вулиць Прорізної та Пушкінської.

У зв’язку із пошкодженням трубопроводу діаметром 400 мм від опалення та гарячого водопостачання  було відключено біля 100 споживачів, серед яких житлові будинки, 1 школа та відомства.

Пошкодження тепломагістралі сталося 5 листопада 2013 року о 13.10 год. у зв’язку із високим рівнем зношеності труб. Дана ділянка тепломережі експлуатується з 1974 року та вичерпала свій 25-річний нормативний ресурс.

На даний момент енергетиками ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» ведуться оперативні ремонтні роботи з ліквідації пошкодження трубопроводу.

Усунути пошкодження та відновити теплопостачання споживачам планується упродовж 1 доби.

Нагадуємо, що в 2013 року КИЇВЕНЕРГО інвестувала у відновлення теплових мереж міста близько 270 млн грн. При цьому слід зауважити, що джерел фінансування обсягу робіт, які компанія здійснила в тепловому господарстві не було передбачено в тарифах. Відновлення теплових мереж міста здійснювалось за рахунок власних обігових коштів Компанії та фінансових ресурсів акціонера Компанії ДТЕК.