Теплоенергiя Електроенергiя
Новини
06 листопада 2013

КИЇВЕНЕРГО продовжить ліквідовувати пошкодження тепломережі на перетині Прорізної та Пушкінської через високу зношеність

Image_ua_bigs
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» у зв’язку з великим обсягом відновлювальних робіт на ділянці магістрального трубопроводу (діаметр 400 мм) на перетині вулиць Прорізної та Пушкінської (Шевченківський р-н), де у вівторок, 5 листопада, стався прорив, подовжує терміни відновлення теплопостачання споживачів.

Станом на ранок середи 6 листопада оперативна бригада КИЇВЕНЕРГО демонтувала та повністю замінила близько 44 метрів труби. Наразі здійснюється розкопка та перевірка стану другої ділянки тепломагістралі (близько 40 метрів труби), після чого буде визначений додатковий обсяг робіт.

Таким чином, в цілому може бути замінено понад 80 метрів труби, що дозволить збільшити надійність теплопостачання близько 100 споживачів Шевченківського району в опалювальний сезон.
За попередніми оцінками, відновити теплопостачання споживачам району планується протягом п’ятниці, 8 листопада.

Як повідомляв КИЇВЕНЕРГО, 5 листопада 2013 року о 13.10 год. у зв’язку із високим рівнем зношеності труб сталося пошкодження тепломагістралі у Шевченківському районі столиці на перетині вулиць Прорізної та Пушкінської.

Дана ділянка тепломережі експлуатується з 1974 року та вичерпала свій 25-річний нормативний ресурс.

У зв’язку із пошкодженням трубопроводу діаметром 400 мм від опалення та гарячого водопостачання було відключено біля 100 споживачів, серед яких житлові будинки, 1 школа та відомства.

Нагадуємо, що в 2013 року КИЇВЕНЕРГО інвестувала у відновлення теплових мереж міста близько 270 млн грн., та повністю замінила понад 90 км теплових мереж. При цьому слід зауважити, що джерел фінансування обсягу робіт, які компанія здійснила в тепловому господарстві не було передбачено в тарифах. Відновлення теплових мереж міста здійснювалось за рахунок власних обігових коштів Компанії та фінансових ресурсів акціонера Компанії ДТЕК.